Магія: як знайти роботу?

магія: як знайти роботу ?

Вам знадобиться
 • Твердий намір
 • Конкретність бажання
 • Свічка
 • Нестандартне мислення
Інструкція
 • . 1

  Під магією зазвичай розуміється нез’ясовне дію незримих сил, які призводять до потрібного результату. Вважається, що це сили темні і світлі. Давайте подивимося на магію під іншим кутом. Чорна магія використовує енергію інших людей, шкодить їм, а біла — навпаки, не шкодить нікому. Але рішення, за яким принципом діяти, приймає сам бажаючий. І значить, він надає окрас діючим силам.

 • . 2

  В будь-яких справах може бути присутнім магія. Як знайти роботу, існує безліч способів і без магії. І якщо роботу не шукати, то ніяка магія не допоможе. Якщо її шукати найбільшою кількістю методів, то магічний вплив може сприяти цьому. Найбільш вдалий збіг обставин, наприклад, при співбесіду на роботу мрії або на дуже високооплачувану посаду.

 • . 3

  Якщо для пошуку роботи виникає питання, як навчитися чорної магії, то це необачно, щонайменше. У нашій всесвіту все прагнути до рівноваги. І якщо десь убуває не справедливо, то потім це повернеться до винуватця. І в підсумку, дорожче вийде. Іншими словами, щоб людині пощастило, він повинен бути гідний цього духовно і свідомо.

 • . 4

  Взагалі, ми дуже недооцінюємо вплив своїх думок на навколишні події. Наші думки прагнуть до матеріалізації. Особливо якщо вони конкретні, мають сильне емоційне забарвлення і щирі. І про що найчастіше ми думаємо? «Як би не сталося аварії по дорозі на роботу», «от би криза обійшла мене» і т. п. У підсумку, незважаючи на негативну форму, саме такі події в життя і притягуються. Тому що це дуже чітке бажання, емоційно забарвлене і щире.

 • . 5

  Який вихід? Мислити в позитивному ключі. Бажати отримати щось позитивне, а не уникнути негативного. І тоді події відбуватимуться самим магічним способом, обставини складатися неймовірно вдалим способом. І в такому ось ключі можна бажати не тільки знайти роботу. Може заробити магія, як залучити любов. Може збутися магія, як вийти заміж. І навіть спрацювати така магія, як здати іспит на відмінно.

 • . 6

  На закінчення, можна навести приклад найпростішою і дієвої магічною процедури для пошуку роботи. Беремо газету з переліком вакансій, кладемо її перед запаленою свічкою. Сідаємо перед газетою і свічок. Потрібно закрити очі, очистити голову від думок. Згадати дуже приємні події в житті, яку-небудь удачу. Як тільки емоції володіння і удачі заповнять свідомість, потрібно чітко і конкретно вимовити пошепки своє бажання. Після цього, відкинувши всі ці емоції і думки, можна починати пошуки роботи. Удача обов’язково прийде, і бажання збудеться в найкоротший термін. Головне, не допускати зневіру і розчарування! Тільки позитив і впевненість в удачі!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :