Макарони, вуглеводи

макарони, вуглеводи

Вам знадобиться
 • Макарони
 • Вуглеводи
 • Білки
 • Жири
Інструкція
 • . 1

  Макарони — це досить поширений продукт харчування в усьому світі. Розроблено велику кількість сортів і видів цього напівфабрикату. Основними складовими для макаронів служать звичайна вода і пшеничне борошно. Містять макарони вуглеводи в досить великій кількості. Добова норма цього продукту для дорослої людини не повинна перевищувати 60% від усього раціону. Для того щоб заповнювати недолік енергії в організмі, необхідні саме вуглеводи. У тому випадку, якщо організму нізвідки брати енергію, він починає розщеплювати м’язовий білок. А це, як відомо, не самий хороший джерело енергії для організму. Щодня необхідно отримувати певну кількість білків, вуглеводів і жирів — для того, щоб організм міг нормально функціонувати.

 • . 2

  Більшість людей думає, що макарони — це даремна і шкідлива їжа для організму, але це не зовсім так. Якщо макарони зроблені з твердих сортів пшениці, то в 100 грам продукту вони містять всього лише 300 — 350 ккал. Варто зауважити, що не так вже це й багато. Містять в собі макарони білки, жири і вуглеводи саме в тій кількості, яка необхідна людині в щоденному раціоні. Але не варто захоплюватися одними макаронами: якщо в організмі з’явиться надлишок вуглеводу, то підвищується вміст інсуліну, а дисбаланс цих речовин може призвести як мінімум до повноти людини. При виборі продукту також не варто забувати про те, що існують як корисні, так і шкідливі вуглеводи, тому при покупці товару слід звертати увагу на індекс корисності. Продукти з індексом менш 50 не слід купувати, так як саме вони і принесуть шкоди організму.

 • . 3

  Скільки вуглеводів в макаронах? Точно на це питання складно відповісти. Для початку необхідно дізнатися, з яких сортів пшениці проведений продукт, а потім вже розраховувати кількість вуглеводів. Але можна точно сказати, що в середньому в 100 грамах макаронів міститься: · Білків — 15 м. · Вуглеводів — 85 м. · Жирів — менш 2 м. · Натрію — менше 20 мг. · Волокон — 5 р. Всі макарони містять в собі комплекс вітамінів В і залізо. Якщо правильно створити свій раціон і намагатися його дотримуватися, то макарони можуть грати в ньому одну з лідируючих позицій. Не слід категорично їх відкидати, але, як відомо, в усьому необхідно знати міру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :