Маркетинг як інструмент для досягнення цілей

маркетинг як інструмент для досягнення цілей

Вам знадобиться
 • Маркетингова кошторис
 • Реклама
 • Паблік рілейшнз
Інструкція
 • . 1

  Якщо вдуматися в значення слова «маркетинг», то можна прийти до висновку, що в маркетингу беруть участь всі: той, хто збуває товар, продає його, і намагається зробити це якомога вигідніше для компанії . Для покупця ж важливо купити товар хорошої якості і за низькою ціною.

 • . 2

  Функція маркетингу — просування товару на ринку, налагодження взаємин з покупцями, надання їм цінностей з вигодою для організації. Маркетинг, як інструмент, підвищує успішність продажів, забезпечує ефективну діяльність компанії. Важливим елементом маркетингу є кошторис — розподіл ресурсів компанії по філіях. Складно уявити маркетинг і без такої складової, як реклама. За допомогою реклами інформація про товари доноситься до покупця, мета її — просування продукту. Паблік рілейшнз в маркетингу допомагає встановити зв’язок між компанією і громадськістю, знайти їх взаєморозуміння, сформувати думку громадськості про продукт і компанії, підтримує позитивну репутацію компанії. Цінова політика вважається найважливішою частиною в маркетингу. Від ціноутворення залежить існування та розвиток компанії, іншими словами, це індикатор даної компанії.

 • . 3

  Маркетинг, як система, приводить в дію всі цільові програми. У функцію підприємства — виробника входить безпосередньо випуск товарів. Всіма необхідними ресурсами підприємство забезпечує постачальник. Конкуренція постачальників вигідна для підприємства, при дефіцитних ресурсах, навпаки, виникає конкуренція постачальника з підприємством. Результатом маркетингу є ринок, тут відбувається зустріч пропозицій та попиту, обмін товарів на гроші. У маркетинг системі важливу роль відіграють посередники. Вони займаються обміном товарів, їх маркуванням, страхуванням, знаходять ринки збуту, налагоджують зв’язки. Ця система включає склади, транспорт, оптових та індивідуальних торговців. На закордонних ринках посередники є торговими агентами і брокерами, займаються кредитами і так далі. У маркетинг системі обов’язково необхідно враховувати і конкурентів.

 • . 4

  Маркетинг, як концепція, свідчить, що для досягнення своїх цілей, компанія повинна визначити запити цільового ринку, врахувати запити споживача і конкуренцію. Маркетинг, як філософія, свідчить, що продавати треба не те, що виробляє фірма, а виробляти те, що користується попитом. В основі маркетингу повинна знаходитися людська потреба, а потім його потребу. Звідси виникають маркетингові програми, де розроблені заходи для поліпшення товарів, розширення їх асортименту, вивчення попиту на товар, формування цього попиту, для ціноутворення вивчити конкуренцію, стимулювання збуту, організація технічного сервісу. Які маркетинг інструменти використовувати для досягнення цілей, кожна компанія вирішує індивідуально.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :