Маркетинг як технологія ефективних продажів

маркетинг як технологія ефективних продажів

Вам знадобиться
 • Маркетингова стратегія підприємства
 • Маркетингові дослідження
 • Інструменти маркетингу
Інструкція
 • . 1

  Комплекс маркетингу на сьогоднішній день покликаний вирішувати інформаційно-аналітичні завдання, що стоять перед підприємством. Тобто, наявний на даний момент маркетинговий інструментарій дозволяє вивчити ситуацію на ринку конкурентне середовище, власні можливості фірми, життєвий цикл пропонованого товару, переваги і побажання споживачів. Маркетинг як технологія ефективних продажів на даний момент грунтується на глибокому аналізі отриманої інформації, який дозволяє вибудувати грамотну і успішну рекламну стратегію, по-справжньому ефективну в конкретних ринкових умовах.

 • . 2

  Існує думка, що велике зростання продажів цілком залежить від реклами, і за допомогою неї можна «продати що завгодно». Однак це небезпечна помилка, властиве, як споживачам, так і виробникам товарів, реклама як інструмент маркетингу повинна спиратися на весь комплекс маркетингових заходів, інакше рекламна кампанія ніколи не буде по-справжньому ефективною. Неможливо створити стійкий попит на неякісний продукт тільки зусиллями реклами. Піддавшись переконання, споживач спробує товар лише одного разу, але зробивши свій висновок про якість, більше не піддасться на такі хитрощі.

 • . 3

  Якщо розглядати маркетинг як вид діяльності, яка забезпечує рівень продажів, в сучасному розумінні, то це не схема в стилі «у нас є товар — треба знайти покупця». Це вироблення цілої стратегії, основу якої складають відповіді на наступні питання: які споживачі є на конкретному ринку і що вони хочуть отримати; що дають споживачам конкуренти, і як вони себе ведуть; що може дати споживачам підприємство, чи потрібно розробляти щось нове; як повідомити споживачам, що саме товар підприємства відповідає їх очікуванням.

 • . 4

  Ринок, як основа маркетингу на сьогоднішній день дає підприємству інформацію про те, що виробляти, як позиціонувати вироблений товар щодо конкурентів і як його демонструвати споживачеві, коли закінчувати виробництво, щоб не понести збитків. І вся інформація про це обробляється у відділах маркетингу підприємства, а на основі цих даних приймаються глобальні управлінські рішення. Маркетинг як дисципліна не тільки практична, а й наукова має зараз достатні підстави, щоб служити основою успішного розвитку підприємства. Дослідження, аналіз їх результатів та розрахунки — ось у чому зараз полягає технологія ефективних продажів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :