Мережевий маркетинг як спосіб заробітку: плюси і мінуси

мережевий маркетинг як спосіб заробітку : плюси і мінуси

Вам знадобиться
 • Знайомство з дистриб’ютором
 • Укладення договору
 • Придбання пробного зразка продукції
Інструкція
 • . 1

  Дуже мало залишилося людей, яких так чи інакше не торкнувся мережевий маркетинг. Хтось купував або купує продукцію мережевих компаній, хтось пробував свої сили в ролі дистриб’ютора, а комусь вдалося домогтися успіху на цьому шляху. Мережевих компаній багато. Ось лише найпопулярніші: Amway, TienS, NSP, MaryKay, CoralClub, Avon, Herbalife, Zepter. Насправді їх набагато більше. Така кількість міжнародних процвітаючих компаній може свідчити лише про одне: система мережевого маркетингу працює ефективно. Точніше вона може працювати ефективно при потрібних умовах. Які це умови? Які плюси і мінуси мережевого маркетингу? Давайте розберемося.

 • . 2

  Маркетинг — це сукупність всіх заходів, дій і зусиль з просування продукту від виробника до споживача. Маркетинг охоплює дуже широке поле діяльності. Не дарма ж написано сотні книг, тисячі статей та навчальних курсів з маркетингу. Мережевий маркетинг як бізнес-система використовує багато інструменти і методи маркетингу. Особливістю мережевого маркетингу є розподіл продукції через дистриб’юторські мережі посередників від виробника до кінцевих споживачів. Тут вся маркетингова робота розподіляється по мережах, а в нагороду дистриб’ютори отримують відсоток від вартості реалізованої продукції.

 • . 3

  Як заробляти в мережевому маркетингу варто розглянути докладніше. Розроблено кілька планів маркетингового просування і розподілу. Не вдаючись у деталі кожного, розглянемо загальні моменти. Дистриб’ютор (тобто торговельний і маркетинговий партнер та представник компанії) може отримувати дохід з кількох джерел: Продавати продукцію кінцевим споживачам за роздрібною ціною і заробляти маржу між роздрібною та дистриб’юторської ціною. Залучити до роботи у своїй компанії нових дистриб’юторів, навчити їх методам ефективної роботи та отримувати відсотки з обороту цих людей. Навчити нових дистриб’юторів методам залучення до роботи і отримувати відсотки з обороту нових людей до певного рівня в глибину.

 • . 4

  Про те, як залучити в мережевий маркетинг вже пишуться книги, знімаються відео-та аудіо матеріали, пишуть множинні дистриб’юторські сайти. Для того, хто зацікавлений, достатньо лише вибрати компанію і проявити інтерес. Далі дистриб’ютор цієї компанії, який надав первинну інформацію, з готовністю візьметься за навчання всіх бажаючих. Ще б, адже він безпосередньо зацікавлений в успіху залученого дистриб’ютора і обов’язково навчить всьому, що знає. Більш того, система навчання в мережевому маркетингу одна з найсучасніших. Тому інформаційний спонсор (так називають дистриб’ютора, який запросив до роботи), запросить старших і досвідченіших дистриб’юторів до навчання новобранця, обов’язково допоможе відпрацювати навички на практиці і буде постійно надавати інформаційну підтримку.

 • . 5

  Про те, як працює мережевий маркетинг, можна писати дуже довго. Доповнимо вищевикладене коротким перерахуванням плюсів і мінусів мережевого маркетингу. Плюси. 1. Якісна продукція. 2. Чесна система розподілу та нарахування доходів. 3. Сучасна ефективна система навчання. 4. Дуже широкі перспективи для кар’єрного зростання. Мінуси. 1. Необхідність, як правило, користуватися продукцією компанії. 2. Необхідність закуповувати партії продукції. 3. Необхідність проявляти ініціативу і кмітливість. 4. Необхідність займатися продажами. 5. Можна потрапити в недобросовісну компанію і прогоріти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :