Метод схуднення за допомогою соди: коментарі лікаря

метод схуднення за допомогою соди : коментарі лікаря

Вам знадобиться
 • Як лікарі коментують даний метод
 • Відгуки людей, які дотримуються даної методики
Інструкція
 • . 1

  Незважаючи на популярність, якою користується методика схуднення за допомогою соди, у цього способу знаходяться як і прихильники так і противники. Щоб розібратися в даному питанні необхідно розуміти, що сода — це складне хімічна сполука, яка перешкоджає всмоктуванню жиру. На жаль, багато дівчат, а іноді і чоловіки в гонитві за красою зовсім перестають думати про своє здоров’я і вдаються до неординарних способів схуднення. Більшість з них починає розводити соду у воді і вживати даний напій, щоб швидше схуднути, такий метод схуднення за допомогою соди дуже негативно позначається на всьому організмі. Багато лікарів відзначають, що вживання соди в надмірних кількостях не тільки підвищує кислотність в організмі, але і може привести до неприємних наслідків.

 • . 2

  Методика схуднення за допомогою соди, шляхом її вживання в рідкому вигляді, дуже небезпечна. Так як розрахувати необхідну дозування вживання соди для певної людини точно не зможе навіть лікар. Вся справа в тому, що у кожного організму своя кислотність, хтось може вживати соду у великих кількостях в різних продуктах харчування, а наприклад, людям з шлункової виразкою вживання соди протипоказано. Тому, обов’язково перед тим, як людина прийме рішення сісти на методику схуднення за допомогою соди, йому необхідно проконсультуватися з фахівцем. Багато людей в інтернеті пишуть негативні відгуки про соді, як продукті, який зіпсував їх організм. Все це пов’язано з тим, що вони вживали соду в неправильних кількостях, не звертаючи уваги на особливості саме свого організму.

 • . 3

  Незважаючи на настільки негативні відгуки, соду використовують не тільки в харчовій промисловості, але також в медицині і косметології. Щоб сода НЕ завдала шкоди, необхідно завжди перед її застосуванням консультуватися з фахівцем. Так наприклад, у медичній сфері соду часто використовують для промивання горла і носа, при сильному потовиділенні і неприємному запаху ніг, запорах та інших захворюваннях. Як правило, в таких випадках соду пацієнтові виписує лікар, який повністю обізнаний у тому як і в яких кількостях соду можна використовувати, а як не можна. Що ж до косметології, то тут соду використовують для боротьби з лупою і лущення в області шкіри голови, для відлущування шкіри ніг і позбавлення від натоптишів, також соду використовують в косметології для зміцнення і прискорення росту нігтів.

 • . 4

  Але все таки, багатьох цікавить питання чи існує хоч якийсь метод схуднення за допомогою соди, яка не завдасть жодної шкоди організму і їм може користуватися будь здорова людина? Такий метод існує і полягає він у прийнятті содових ванн, для цього необхідно змішати соду в розмірі 300 грамів і морську сіль — 30 грамів. Отриману суміш необхідно додати у ванну і ретельно перемішати руками, що б кристали солі та соди повністю розчинилися. Приймати таку ванну потрібно не більше 15 хвилин, і після зазначеного терміну необхідно змити з себе цей розчин водою, ні в якому разі не варто використовувати мило, інакше всі властивості соди і солі змиються. Після ванни потрібно лягти під дещо ковдр і як слід пропотіти, так лежати потрібно хвилин 20, після цього необхідно прийняти душ з милом.

 • . 5

  Саме методика схуднення за допомогою соди шляхом прийняття ванн допомагає позбутися не потрібних кілограмів, до того ж такі ванни виводять токсини з організму і роблять шкіру більш гладкою і пружною. Але приймати ці ванни ванни можна тільки в тому випадку, якщо у людини немає проблем з серцем. Також не варто забувати що проводити їх потрібно курсом і для щоденного застосування вони не підходять. У будь-якому випадку перед якимись дієтами або процедурами завжди необхідно консультуватися з лікарем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :