Методика поліпшення пам’яті

методика поліпшення пам'яті

Вам знадобиться
 • Наявність трохи вільного часу
 • Аркуш паперу
 • Ручка або олівець
Інструкція
 • . 1

  Наша пам’ять влаштована так, що ми чудово запам’ятовуємо ті речі, які помічаємо. Безсумнівно, цим способом потрібно користуватися для її тренування. Коли ви йдете по вулиці, то спробуйте порахувати кількість проїжджаючих повз Вас автомобілів певного кольору, або число вікон у будинку, розташованому навпроти. Це добре розвиває увагу і покращує пам’ять. Ще відмінним тренуванням служать деякі ігри типу «Знайди 10 відмінностей» і їй подібні.

 • . 2

  Існує три види різної пам’яті: зорова, моторна і слухова. Щоб поліпшити Ваші здібності, слід розвивати пам’ять в комплексі. Зробити це досить просто. Припустимо, Вашою метою є заучування якогось тексту або вірша. Для початку перепишіть його на листок паперу, при цьому промовляйте текст вголос. Так ви відразу задіюєте слухову пам’ять (промовляємо, чуємо і запам’ятовуємо), зорову і моторну. До речі, спробуйте таким способом кожен день заучувати 20 будь-яких пропозицій. Незабаром ви не тільки усвідомлюєте, що пам’ять стала значно краще, але ще і чудово поповните свій словниковий запас!

 • . 3

  Для кращого результату слід комбінувати види робіт. Після заучування якого-небудь тексту займіться зарядкою. Робіть елементарні фізичні вправи, наприклад, ходьба по кімнаті або ж звичайна чистка картоплі. Ця рекомендація може здатися дивною, але спробуйте! Вам значно легше дасться заучування чергового конспекту або ж лекції.

 • . 4

  Вправи для розвитку пам’яті найкраще робити після ранкового пробудження, і безпосередньо, перед сном. Кожного ранку і вечора кілька разів вважайте в зворотному порядку від ста до одиниці. Як тільки Ви досягнете чудових успіхів у цьому, переходите до більш серйозних вправам. Наприклад, озвучуйте алфавіт, тільки також, навпаки, від Я до А. Після вдалого «подолання» алфавіту переходите на вимова по пам’яті різних цілих слів навпаки. Всього місяць занять за цією методикою, і Ви відчуєте істотний розвиток Вашій пам’яті, а таке поняття, як забудькуватість — зникне раз і назавжди!

 • . 5

  Тренуйте пам’ять за цим методом і все у Вас вийде!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :