Методика схуднення з содою за 3 дня

методика схуднення з содою за 3 дня

Вам знадобиться
 • Харчова сода
 • Термометр для ванни
 • Неглибока тарілка середньої величини
Інструкція
 • . 1

  Зараз існує величезна безліч різних дієт, але жодна з них ще не показувала такого швидкого і ефективного результату, як схуднення за допомогою звичайної харчової соди. Харчова сода є практично в кожному будинку, але мало хто знає, наскільки сильно вона впливає на процес спалювання жиру. Метод схуднення з содою заснований на здатності даної речовини інтенсивно виводити з організму надлишкову рідину разом з токсинами і шлаками. У поєднанні з раціональним харчуванням і фізичним навантаженням можна схуднути більш ніж на шість кілограмів всього за три дні. Але про все по порядку. У першу чергу, потрібно подбати про правильне харчування. Раціональне харчування — це, ні в якому разі, не дієта. Його ідея полягає в тому, щоб давати організму необхідну кількість енергії і робити це збалансовано.

 • . 2

  Іншими словами, для комфортної життєдіяльності кожній людині необхідна певна кількість м’яса, риби, фруктів, овочів, круп і кисломолочних продуктів. Одним з найбільш зручних способів харчування в цьому випадку є розроблена фінськими дієтологами «модель тарілки». Все дуже просто: береться звичайна тарілка і візуально ділиться на дві половини. На одну накладаються різні овочі, на іншу, в рівних пропорціях, гарнір і м’ясо (або риба). Зрозуміло, і тут є свої обмеження: м’ясо не повинно бути жирним, а овочі — рясно политими рослинним маслом або соусом. Не потрібно накладати гору їжі. Але, в цілому, такий спосіб харчування зручний тим, що дозволяє не рахувати калорії. Харчуватися за допомогою моделі тарілки можна не більш двох разів на добу. В інший час дозволяються фрукти, мюслі і йогурти.

 • . 3

  Для того, щоб споживані продукти не відкладалися, а засвоювалися, потрібно підтримувати тіло за допомогою фізичних навантажень. Найкраще робити це за допомогою бігу. Для обраної методики схуднення необхідно робити це не менше двох годин на день, щодня (бажано — вранці та ввечері). Найкраще проводити тренування на стадіоні, але, якщо немає можливості бігати на вулиці, підійде і звичайна бігова доріжка. Дуже важливо перед початком бігу виконувати розминку: присідання, нахили до ступень і вправи на розтяжку. Виконувати можна будь-які вправи, тут важливіше розігріти організм перед справжньою роботою. Біг необхідно переривати кожні півгодини, повторюючи вибрані вправи, і даючи, таким чином, відпочинок ногам. Після вечірньої пробіжки тілу обов’язково потрібно відпочинок.

 • . 4

  Тут допоможе третій елемент комплексної системи — содові ванни. Скорочений курс ванн з содою виглядає наступним чином: у перший і третій дні після вечірньої пробіжки приймається ванна. У другий день слід замінити її контрастним душем, так як содові ванни, при всій своїй корисності, — досить серйозне навантаження на організм, особливо на серцево-судинну систему. І, найголовніше, при прийомі ванни необхідно дотримуватися ряду правил. По-перше, потрібно правильно дозувати соду. На ванну об’ємом в сто п’ятдесят-двісті літрів потрібно всього двісті грамів порошку. Більша кількість може викликати роздратування на шкірі. По-друге, потрібно ретельно контролювати температуру води. Для цього краще купити спеціальний термометр для ванни. Початкова температура води не повинна перевищувати температуру тіла.

 • . 5

  У наслідку поступово підливається гаряча вода, і поступово температуру потрібно збільшити до тридцяти дев’яти градусів. Приймати таку ванну потрібно сидячи, щоб уникнути навантаження на серцево-судинну систему. Крім того, основні проблемні зони найчастіше розташовуються саме знизу, так що занурюватися повністю немає сенсу. Після прийому ванни потрібно, не обполіскуючи, загорнутися в рушник, переодягнутися в теплий одяг і лягти під щільне ковдру, щоб продовжити ефект від ванни. Чим довше худне залишається під ковдрою, тим краще (саме тому ванни зазвичай приймаються на ніч).

 • . 6

  Методика схуднення з содою абсолютно безпечна для здорової людини, а й у неї є деякі протипоказання. До них відносяться: вагітність, відкриті рани на шкірі, лактація, менструація, різні шкірні захворювання, гіпертонія і серцево-судинна дистонія. Як і при використанні будь-якої іншої методики схуднення, у випадку з схудненням за допомогою соди необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :