Міняємо валюту правильно: як поміняти долари на рублі?

міняємо валюту правильно: як поміняти долари на рублі?

Вам знадобиться
 • Білоруські рублі
 • Китайські юані
 • Російські рублі
Інструкція
 • . 1

  Долар США — найпопулярніша валюта в світі. Обмін її на інші валюти здійснюється у всіх куточках Землі. Немає такої країни, яка б ніяк не залежала від змін курсу на валютних торгах. Це говорить про досить серйозною глобалізації світової спільноти. Долар США повноправно став міжнародною валютою. Багато країн роблять розрахунок для зручності саме в доларах. У Росії переклад доларів на рублі здійснюється згідно з курсом Центробанку РФ. Щодня він регулюється саме цим органів на підстав торгів на міжнародному валютному ринку і торгах у самій Росії. Тим самим, забезпечується баланс попиту і пропозиції. Китай — ще один з лідерів на світовому ринку. Після зняття санкцій 2002 році, китайський ринок почав розвиватися самими стрімкими темпами. Китайську валюту — юань — деякі експерти бачать її як майбутню грошову одиницю. Для перекладу юанів на рублі, відбувається такий же процес з відстеження ситуації на світовому та внутрішньому ринку. У будь-якому банку обмін здійснюється з урахуванням рекомендацій ЦБ Російської Федерації, плюс банки можуть незначно коригувати це значення.

 • . 2

  З часів Радянського Союзу грошова одиниця нашої держави мала поділ на копійки. Це є досить зручно і для перекладу рублів в копійки, необхідно помножити кількість рублів на 100 і отримати те ж саме значення в більш дрібному варіанті російського рубля. Росія — велика країна, яка межує з багатьма країнами. Через це доводиться досить часто вирішувати питання з переказу грошей сусідніх країн на російські рублі. Білорусь є однією і найближчих для Росії країн. Тамтешній білоруський рубль виглядає досить крупно.

 • . 3

  Мінімальна купюра — 50 рублів, але це не більше, ніж кілька російських копійок. Багатьох росіян, які приїжджають в Білорусь, дивує велика кількість нулів на білоруських купюрах. Їх не варто боятися, переклад виглядає досить просто. На даний момент курс бєларуського рубля встановлений в районі 300 бєларуських за один російський. І від цього варто відштовхуватися. Казахстан — ще одна близька країна. Для перекладу тенге в рублі доведеться звернутися в банк і гроші поміняють лише за пред’явленням паспорта. У Казахстані створено суворий облік за іноземною валютою, а за незаконні операції з валютою загрожує серйозне покарання. Не дивлячись на тотальну глобалізацію світу — залишається велика кількість національних валют, кожна з яких має свої особливості і свій обмінний курс. Перш ніж їхати в будь-яку країну — перше, що треба зробити — ознайомитися з її валютою. Від цього залежить все подорож по країні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :