Місто майстрів: як підключити ТВ-розетку?

місто майстрів: як підключити тв-розетку?

Вам знадобиться
 • Телевізор з антеною
 • Кабель
 • Пристрої для кріплення
 • Спліттер
Інструкція
 • . 1

  Для початку варто відзначити, що підключення антенного кабелю є дуже складною справою для недосвідченої людини. Тому краще викликати майстра, ніж розбиратися самому, як підключити ТВ розетку. Як правило, в стіні за телевізором встановлюється декілька розеток: одна, обов’язково, для антени, інші — для харчування. Чим більше техніки мається поруч з телевізором, тим більша кількість поживних розеток потрібно, тому для початку слід розібратися, як зібрати розетку.

 • . 2

  У ній є три жили: для заземлення, фази і «нульовий провід». Їх потрібно закріпити клемами, які розташовуються на корпусі розетки. Щоб корпус увійшов в стіну рівно, треба розсунути «лапки», що впираються в стіну або в корпус вставки. Перевіривши, що дроту не переплітаються між собою, можна кріпити збірку до стіни на монтажні гвинти. Якщо проводи будуть приєднані акуратно, то згодом не доведеться ламати голову над тим, як полагодити розетку.

 • . 3

  При установці ТВ-розетки використовуються аналогічні прийоми. Для початку в стіну необхідно вмонтувати настановні коробки, через які виводяться назовні кабель і дроти. Слідом йдемо етап підготовки кабелю — він повинен бути зачищений, а наприкінці на ньому повинна «сидіти» клямка. Після цього здійснюється монтаж кабелю в корпус розетки. Зробити це так само, як підключити розетку фаркопа: правильно вставити засувку з’єднання і згортання кабелю усередині корпусу розетки. Він повинен бути згорнути без сильних перегинів, оскільки може порушитися якість з’єднання. У тому випадку, якщо в будинку декілька телевізорів, то доведеться скористатися таким пристроєм як спліттер. У ньому є один вхід і кілька виходів для необхідної кількості ТБ. Найпоширенішою схемою підключення сплиттера є «зірка».

 • . 4

  У ній кабель приєднаний до спліттеру через ТБ-підсилювач для того, щоб не втрачалася якість сигналу. Від сплиттера, безпосередньо, кабель йде напряму до пристроїв, тобто до ТВ-розеток. А про те, як вивести розетку, розповідалося вище. Таким чином, основною проблемою на цьому етапі є досить велика витрата кабелю, тому що його необхідно виводити напряму до кожного телевізора.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :