Місячний календар посадки насіння

місячний календар посадки насіння

Вам знадобиться
 • Місячний календар
 • Зодіакальний календар для рослин
Інструкція
 • . 1

  Важливим фактором при посадці насіння є орієнтування на місячний календар, оскільки насіння, посаджене в несприятливий день, в більшості випадках не дає сходів.

 • . 2

  Розрахунок сприятливих днів за місячним календарем. Слід пам’ятати основне правило при посадці насіння — не рекомендується нічого садити й пересаджувати до повного місяця, а також за 1, 5 — 2 дні до молодика. Ті рослини, які відносяться до категорії дають урожай землі, необхідно саджати при убуваючому місяці. До цієї категорії відносяться всі коренеплоди та ті рослини, які на верхніх частинах рослин дають урожай. Всі інші рослини, за винятком бобових, які також садять під час регресний місяця, садять при зростаючої.

 • . 3

  Посадка насіння здійснюється і по зодіакальному знаку. Береться рослину і проглядається, на яке число випадає його родючий знак і саме в цей день рекомендується його посадити. У тому випадку, якщо день випав на той момент, коли немає фази Місяця, то рослина садиться в останній день, коли Місяць перебуває у сприятливому знакові.

 • . 4

  Приклад розрахунку дати посадки насіння за місячним календарем. Для прикладу можна взяти насіння помідор, які необхідно посіяти на початку Березня. Як приклад можна взяти місячний календар посадки насіння за 2010 рік. Дивлячись на цей календар видно, що практично вся його перша половина проходить в спадною Місяці, а цей час несприятливо для посадки. У лютому томати садити ще рано, а от наприкінці березня буде пізно. Як же бути в такій ситуації? Вихід є.

 • . 5

  Спочатку знаходимо знак, який буде сприятливий саме для томатів, це Терези. Саме на цей знак Місяць буде входити з другого до четвертого числа вранці до 5 годин. Тому садити насіння томата необхідно ввечері третього числа. Таким же чином можна поступати з усіма іншими насінням рослин. Головне, зрозуміти сенс таких підрахунків, і тоді вирахувати потрібну дату праці не складе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :