Можна пити цикорій годує мамі?

можна пити цикорій годує мамі?

Вам знадобиться
 • Цикорій
 • Вода
 • Посуд
Інструкція
 • . 1

  Цикорій звичайний, є дикоростучої травою з квітами лаванди. Іноді квіти можуть бути білими або рожевими. Це багаторічна трав’яниста рослина родом з Англії, але зараз воно поширене в Європі, Північній Америці та Австралії. Цикорій в основному культивується для листя і коріння. Його використання є дуже популярним, використовується він як замінник кави.

 • . 2

  Незважаючи на масу переваг, є і побічні ефекти. Одним з найбільш вірогідних побічних ефектів, є контактний дерматит. Супроводжується, шкірною алергією, наприклад, кропив’янка, свербіж і роздратування шкіри. Найчастіше ці побічні ефекти спостерігаються тоді, коли людина перебуває в безпосередньому контакті з коренем.

 • . 3

  Жінки, які годують груддю, цікавляться, чи можна годуючим пити цикорій? Фахівці вважають, щоб триматися подалі від будь-яких можливих побічних ефектів, при годуванні груддю слід спочатку проконсультуватися зі своїм лікарем, щоб дізнатися, чи можна напій з цикорію включити в їх раціоні.

 • . 4

  Люди, які страждають від каменів у жовчному міхурі або інших захворювань жовчного міхура, потрібно бути гранично обережними при вживанні екстракту кореня цикорію. Ті люди, які споживають будь-які ліки на регулярній основі, повинні проконсультуватися зі своїм лікарем перед тим, як вживати корінь цикорію, це стосується і тих, хто годує грудьми.

 • . 5

  Якщо ви не знаєте, можна годуючим пити цикорій, то краще, або не пити його, або порадитися з лікарем. Цикорій, а точніше його коріння та насіння використовуються як седативних засобів і також говорять, що їх можна застосовувати як пробіотика. Вони також забезпечують полегшення від декількох захворювань, таких як запор, пронос, рак, серцево-судинні захворювання, втрата апетиту і т. д.

 • . 6

  Але, не знаючи точно можна пити цикорій годує мамі чи ні, краще убезпечити себе і відмовитися від його застосування. Не багатьом відомо, що корінь можна вживати і у вареному вигляді. Варена корінь цикорію споживається в їжу з олією, у той час як смажені коріння використовуються для підвищення гіркоти чаю та кави.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :