На чому грунтуються негативні відгуки про зелений кави?

на чому грунтуються негативні відгуки про зелений кави?

Вам знадобиться
 • Масло зеленої кави
 • Розпарені мелені зерна кави

Інструкція
 • . 1

  Про користь зеленого кава, тобто зерен арабіки та робусти, що не піддаються обсмажуванню, говорять багато. Вважається, що вони сприяють поліпшенню обміну речовин, омолодженню і схудненню. Проте знаходяться і противники вживання напою з таких зерен. У першу чергу, противники заявляють про те, що в зеленому кави, як і в чорному, є кофеїн. А він може учащати пульс, негативно впливати на роботу серця і стан судин. Проте вчені заявляють, що кофеїну в зелених зернах все ж менше. Тому до інфаркту вони навряд чи доведуть.

 • . 2

  Негативні відгуки про зелений кави містять відомості про те, що напій подібний наркотику. До нього дуже швидко звикають, починають вживати в надмірних кількостях, доводячи себе до обезводнення і проблем з серцем. Однак і ця позиція не зовсім вірна. Якщо слідувати цій логіці, то можна назвати наркотиком і шоколад, і банани, і інші ласощі, які сприяють виробленню серотоніну і підвищують настрій. Тобто психологічне звикання можливо (всі люблять побалувати себе!), А фізіологічне — навряд чи.

 • . 3

  Третій привід відмовитися від зеленого цілющого напою звучить так: кава призводить до безсоння і нервового перезбудження. Дійсно, пити каву на ніч і давати його дітям — значить, робити крок до зазначених проблем. Причому, як у випадку із зеленим, так і у випадку з чорним напоєм. Однак для досягнення позитивного ефекту кави з несмажених зерен треба пити в ранкові години до сніданку. При проходженні такою схемою ніяких негативних наслідків помічено не буде. Тільки бадьорість і прекрасний настрій!

 • . 4

  Чи шкідливий зелений кави, відгуки? Таке питання сильно хвилює майбутніх мам. Вважається, що напій призводить до прискорення кровотоку і може провокувати викидні і передчасні пологи. Правда це чи ні, експериментувати наважиться не всяка жінка. Однак вона може використовувати зелений кави у вигляді распаренной кашки для проведення корисних масажів, поліпшують тонус шкіри. Або придбати масло зеленої кави для боротьби з розтяжками. Зазначені способи практично не мають протипоказань.

 • . 5

  Побоюються пити зелений кави люди говорять про те, що напій строго протипоказано поєднувати з прийомом ліків від шизофренії, хвороб серця, легенів і при наявності депресивних станів. Однак справа тут не в кави. При позначених діагнозах навіть трохи більше міцний, ніж зазвичай, чай може виявитися зайвим. Тому вирішити питання дозволить консультація лікаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :