На що і як прищепити персик?

на що і як прищепити персик?

Вам знадобиться
 • Вибрати щепу
 • Вибрати підщепу
 • Знадобиться ізолента, канцелярський ніж
Інструкція
 • . 1

  Персик — плодове дерево, любить багато світла і тепла. Може пережити зимові морози аж до — 25 градусів. Але така температура звичайно екстремальне. Персики прищеплюють зазвичай навесні (квітень-травень). Як прищепити персик? Перед щепленням потрібно перевірити збереження нирок, тому що після зими вони можуть просто не вижити. В якості підщепи підійде молоде дерево, якому близько трьох років. Товщина дерева повинна бути не менше двох сантиметрів. Щеплення має пройти добре на сливу, вишню чи абрикос. Для початку потрібно обрізати підщепу на зручну висоту і очистити його від нирок, сучків. Користуючись канцелярським ножем, необхідно провести зріз підщепи у вертикальному напрямку на 4 см. Потім прикласти щепу до підщепи і обмотати тканинної ізоляційною стрічкою або пластиром. Результат такої операції можна вже спостерігати в цей же день. Якщо листочки і нирки прищепи не в’януть, значить операція пройшла успішно. Через місяць можна вже прибрати пластир.

 • . 2

  Як виглядає персик, знають навіть діти. Цей соковитий фрукт не переплутаєш ні з одним іншим. Багато садівники хочуть самостійно на ділянці одержувати врожай персиків. Якщо було вирішено вирощувати в саду соковиті персики, то необхідно дізнатися, як правильно посадити персик, як підготувати грунт перед посадкою. Персик відмінно приживається на будь-якому типі грунтів. Головне, про що потрібно пам’ятати, це наявності світла на місці посадки. Не можна допустити перекривання сонячних променів більш високими деревами, садити дерево в тіні або низині. Краще вибрати таке місце, де не сильно вітряно. Персик починає рано цвісти, і якщо в період цвітіння вітер буде невгамовно дути, говорити про багатий врожай не доведеться.

 • . 3

  Не можна садити персик там, де росла полуниця, томати, кавуни. Це місце має відпочити від тих культур приблизно три роки. Як правильно обрізати персик? Обрізати потрібно вертикальні гілочки, бо вони збирають у себе більшу частину поживних речовин, а бічні гілочки залишаються поза справами. Слід завчасно подбати про добриво місця висадки персика. Необхідно внести туди мінеральні добрива, золу, компост. Через три роки після посадки, якщо нічого не трапиться з деревом, то воно принесе перші плоди. Персики вирощують не тільки в південних краях, але навіть і в північних. Перед посадкою необхідно потурбуватися про дренажі, ретельно перекопати землю, позбутися від трави. У викопану ямку покласти камінчики, крихту від цегли.

 • . 4

  Як приготувати персики перед посадкою? Для початку потрібно вибрати місце посадки. Це дуже важливо. Ідеальним буде місце біля стіни будинку з південної сторони. Там персик буде захищений від вітру, пригріє сонечком, та ще стіна будинку буде віддавати йому своє тепло. Полив можна поєднувати з підгодівлею, для кращого засвоювання добрив. Щорічно потрібно вносити мінеральні добрива в місце розташування кореневої системи дерева. З’ївши смачний персик, може прийти думка про те, щоб спробувати кісточку посадити. Як посадити персик з кісточки? Для початку необхідно цю саму кісточку обробити: промити, просушити. Потім слід вийняти насіння. Треба якомога акуратніше розколоти кісточку і вийняти ядерце. Посадити насіння краще навесні, на глибину 5 см.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :