На який термін видається шенгенська віза?

на який термін видається шенгенська віза?

Вам знадобиться
 • Пакет документів
 • Фінансові кошти
 • Посольство
Інструкція
 • . 1

  14 червні 1985 року в люксембурзькому р. Шенген було підписано Шенгенську угоду, яка передбачає право вільного (безвізового) пересування між країнами-учасницями. Дана угода була підписана такими країнами, як Німеччина, Люксембург, Франція, Бельгія, Нідерланди, пізніше — Португалія, Греція, Іспанія, Італія, Австрія, Швеція, Данія, Норвегія, Фінляндія, Ісландія та ін Таким чином, жителю держави, не підписував цієї угоди, для того щоб безперешкодно пересуватися країнами Шенгену, необхідно наявність спеціальної візи.

 • . 2

  Що ж означає шенгенська віза? Цей дозвіл — «квиток» на в’їзд до країн Шенгену. Такі візи поділяються на одноразові і багаторазові. Шенгенська віза одноразова увазі перебування в країні один раз протягом терміну, який у ній вказаний. У свою чергу багаторазова віза надає можливість перебувати в одній або декількох країнах, які входять до складу країн шенгену більш тривалий термін — від місяця до одного року, залежно від країни. Отримати дану візу можна в консульстві, заздалегідь подавши необхідні документи для її оформлення (закордонний паспорт, достатню кількість коштів на рахунку в банку, страховий поліс та ін.) Також послуга оформлення візи надається туристичними агентствами, в яких клієнт набуває путівку.

 • . 3

  Туристам, у яких на руках є шенгенська віза, на який термін дозволений тимчасовий в’їзд? Його тривалість — до 90 днів. При отриманні візи і її використанні не варто забувати про встановлені єдиних вимогах. А також дотримуватися всім відоме «правило першого в’їзду» — першої кордоном, яку перетинають, повинна бути та, в консульстві країни якої шенгенська віза була отримана. Нерідкі випадки, коли відмовляються видавати таку візу в посольстві. Його причинами можуть бути заборона на виїзд, недостатній рівень щомісячного доходу, несанкціоновані дії туриста в одній з країн Шенгену.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :