Найцікавіші моди майнкрафт: космос і портал в нього

найцікавіші моди майнкрафт: космос і портал в нього

Вам знадобиться
 • Гра майнкрафт
 • Комп’ютер
 • Миша
 • Клавіатура
Інструкція
 • . 1

  майнкрафт є досить цікавою і захоплюючою грою, яка захоплює гравця. У цій грі є кілька світів, відкриті для подорожі між ними, а також в грі присутні і певні елементи виживання. Ігровий світ побудований з самих різних блоків, з яких можна будувати нові елементи, що допомагають в ігровому процесі. У грі майнкрафт існує кілька порталів, які відкривають перехід в верхній і нижні світи. У даній грі можна самостійно створити майнкрафт космос, проникати в який можна тільки лише через портали, які також додатково необхідно створювати.

 • . 2

  Природно гравцям дуже цікаво потрапити в нові й незвідані світи, в яких їх чекають безліч небезпек і самих різних пригод, саме тому для здійснення цього завдання необхідно створювати портал в космос. Портал в космос створюється досить просто, для цього тільки лише необхідно в арсеналі мати залізо і деякі інші матеріали, які і допоможуть у створенні космосу. Крім того щоб можна було освоїти космос необхідно мати спеціальний мод, який потрібно попередньо встановити. Щоб можна було спокійно перебувати у відкритому космосі, гравцеві додатково буде потрібно скафандр, тому як в космосі абсолютно немає повітря. Скафандр створюється точно таким же чином, як і будь-яка інша броня, тільки для його створення потрібно шерсть.

 • . 3

  Космос таїть у собі величезну кількість різних небезпек, саме тому, перебуваючи у відкритому космосі обов’язково потрібно дотримуватися деяких правил, а саме такі як: · необхідно обов’язково запастися певними інструментами; · варто взяти якомога більше їжі; · не можна пересуватися по острівців і стрибати; · варто зробити собі спеціальний майданчик і взяти зброю. Цікава і захоплююча гра майнкрафт в космосі є незвичайним подорожжю, в якому гравцеві належить уважно вивчити нові й незвідані території. Однак не варто при цьому забувати і про дотримання правил безпеки, тому ніхто не знає, що може статися на незнайомій території.

 • . 4

  Щоб можна було гравцеві потрапити в космос, необхідно зробити в нього портал, який будується аналогічно з порталом в пекло, тільки лише з тією різницею, що для його будівництва використовується залізо. Після того як буде створений портал в космос, необхідно підготувати спеціальні інструменти, за допомогою яких можна здійснювати видобуток корисних іскопаемихІгра майнкрафт пригоди в космосі може забезпечити велику кількість різних небезпек, які чекають гравця під час ігрового процесу. Щоб вирушити на пригоди у відкритому космосі споконвічно необхідно побудувати скафандр. А для виживання у відкритому космосі скафандр потрібно носити постійно. Скафандр виготовляється з натуральної білої шерсті.

 • . 5

  Перед подорожжю космонавта варто одягнути в скафандр, тому що в противному випадку він може просто загинути в безповітряному просторі. Після цього потрібно обов’язково зробити окремий портал в космос, який будується із залізних блоків. Активувати портал можна за допомогою запальнички. Крім того у відкритий космос обов’язково потрібно взяти з собою кирку, яка допоможе у видобутку ресурсів, а також меч для зустрічі з агресивними мешканцями відкритого космосу. Щоб відкрити портал в minecraft космос достатньо тільки лише скористатися запальничкою, яка і відкриє прохід у відкритий і безмежний космос. При цьому варто пам’ятати, що пересування в космосі здійснюється за невеликим острівцям, які є як вже готові, так і по знову побудованим.

 • . 6

  При перебуванні в космосі варто пам’ятати про те, що скафандр потрібно обов’язково надіти повністю, тому як без будь-яких елементів скафандра герой може дуже швидко загинути, перебуваючи у відкритому космосі. Якщо ж герой стрибне з острівця на землю, то він теж загине, проте політ трохи сповільнить його загибель. Потрапити в космос дуже просто, достатньо тільки лише скачати необхідний мод, прокачати добре персонажа, а також накопичити достатню кількість заліза і виготовити скафандр з білої шерсті, який захищатиме персонажа від підстерігає його небезпеки. У грі майнкрафт портал в космос відкривається за допомогою підключення спеціального мода і під впливом роботи запальнички.

 • . 7

  Щоб у гравця вийшло відправитися в космічний простір у нього обов’язково для цього повинен бути встановлений і налаштований мод. Коли мод буде правильно налаштований, можна приступати безпосередньо до розробки порталу. При переході в космос варто дотримуватися особливої обережності, тому як на шляху гравця може зустрітися метеоритний дощ, гравітації і агресивно налаштовані інопланетні жителі. Щоб скачати майнкрафт мод на космос варто зайти на офіційну сторінку гри і отримати якісний матеріал. Далі із залізних блоків побудувати сам портал, який повинен бути прямокутної форми і достатній за розмірами, щоб у нього без проблем міг потрапити герой гри.

 • . 8

  Перед проходом в сам портал космонавта обов’язково потрібно правильно одягнути в скафандр, таким чином, щоб у нього були захищені всі частини тіла, включаючи голову і ноги. Крім того головний герой гри неодмінно повинен взяти з собою кирку, щоб на незвіданій території можна було добувати корисні копалини. Ще йому знадобиться певний запас продуктів, який допоможе не померти з голоду, а також різну зброю, за допомогою якого він буде захищатися від своїх ворогів, що намагаються заподіяти йому шкоду. Зробивши портал в космос, і встановивши спеціальний мод, є можливість підкорювати нові й незвідані світи, які природно привернуть будь-якого гравця своєю барвистістю і незвичайним оформленням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :