Найгірші вбрання зірок або вчимося на чужому досвіді

найгірші вбрання зірок або вчимося на чужому досвіді

Вам знадобиться
 • Смак
 • Наочність
 • Красиві речі
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  При перегляді якогось концерту, завжди звертаємо увагу на те, як виглядає людина. Іноді виникає бажання обговорити його зовнішній вигляд: зачіску, макіяж, одяг. У більшості випадків, чується тільки критика. Не варто забувати, що у всіх смаки різні і переваги у виборі теж різні. А судити когось по одягу не тільки неправильно, але ще й не добре. Необхідно враховувати також фінанси. Якщо людину показує по телевізору, це ще не означає, що він багатий. Звичайно, якщо на який — небудь співачці чи актрисі брендові речі, які абсолютно неправильно підібрані і їй не йдуть, то тоді можна щось з цього приводу висловити. Але, якщо людина одягнена скромно, то це зовсім не говорить про те, що у нього немає смаку. Можливо, просто не вистачає коштів на речі.

 • . 2

  Якщо постійно звертати увагу, у що одягаються російські зірки, то можна сказати про повну відсутність стилю. Хоча, це зовсім не так. У людини в житті буває різне: і хвороби, і біди, і депресії. Іноді просто вже не хвилює в чому піти на вулицю. Звичайно, відомим особистостям, бажано завжди виглядати ідеально. Але вони не роботи і теж можуть робити помилки. Одним з яскравих прикладів, є Лоліта Мілявська. Вона, у свої майже 50 років, може продемонструвати на всю країну шокуючі вбрання. Жінка не тільки не боїться показатися в зухвалому одязі на вулиці, так вона ще й пишається цим. Просвітчасті водолазки, короткі спідниці, сукні з широким вирізом — це образ Лоліти. Одеватьcя екстравагантно, не означає одягатися зі смаком. Водолазка в сіточку і коротка спідниця ніяк не поєднуються з жінкою зрілого віку. Дуже важливо підбирати речі за віком, інакше це може викликати сміх.

 • . 3

  Виявляється вбрання зірок Не такі шикарні, як здається на перший погляд. Якщо уважно придивитися, то можна побачити безліч недоліків. Багато хто намагається поєднувати непоєднуване, але виходить це тільки в одиниць. Деякі навіть у відкриту можуть похвалитися своїм одягом. Тільки, буває, ось ця річ сидить на фігурі людини зовсім погано. Але на таку критику, знаменитості звикли влаштовувати скандал, тому що-небудь говорити на таку тему марно. Можна лише подивитися і прокоментувати, а також знати, що такі речі точно не купиш. Варто звернути увагу на Жанну Фріске, Леді Гагу і на співака Шуру. Їхні речі відразу впадають в очі не від того, що вони шикарні, а тому що виглядають погано. Звичайно, не посперечаєшся, одяг у них імпортна. Але буває, що одягнуться не зовсім так, як потрібно. Тому популярним людям просто необхідно одягатися не просто красиво, а прекрасно. Тоді і пліток буде менше, та й компліментів більше.

 • . 4

  Звичайно, найгірші вбрання зірок можна знайти у всіх. Але це не найголовніше. Найголовніше те, що на їхніх помилках потрібно вчитися. Вони ні в чому не винні, просто так, може трапитися з кожним. Тому перш ніж щось надіти, потрібно серйозно подумати, щоб не виникло неприємних пліток.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :