Навчання класичному гіпнозу

навчання класичному гіпнозу

Вам знадобиться
 • Гіпнотизер
 • Люди, будь-яку кількість
 • Талант в псіхатерапіі
Інструкція
 • . 1

  Авторитарний (класичний) гіпноз поміняв всі уявлення про гіпноз між звичайними людьми. Могутність і сильна воля з гіпнотичним поглядом у однієї людини, який володіє особливими здібностями і є класичним гіпнотизером, саме цьому образу дотримуються всі початківці гіпнотизери й саме тому домагаються успіху в цій справі.

 • . 2

  Класичний гіпноз навчання і здійснення в ньому відбувається не так, як зазвичай думають апологети авторитарного гіпнозу, в ньому не змушують впадати людей в особливий стан як в інших видах гіпнозу і не змушують виконувати наказала дії, які в нормальному стані людина б ніколи не зробив.

 • . 3

  Класичний гіпноз використовують на лікувальних і естрадних сеансах, наприклад, виступи знаменитого А. М. Кашпіровського. На сцену запрошуються люди, що прийшли на сам виступ. Вийшовши на сцену, людина відразу ж потрапляє під гіпнотичні індукції, потім їм подаються команди, такі як: наслідуйте відомій співачці або акторові або ж покажіть тварину.

 • . 4

  С. Гілліген стверджує: «все естрадні сеанси гипнозов виконують ті ж функції, що і пляшки спиртних напоїв, в гіпнозі людина впадає в бурхливий або сумасбродное стан, перекладаючи всю відповідальність на гіпнотизера». Терапевтичні транси, гіпноз навчання і робота, пов’язана з даною справою надалі несе великий прибуток, тому багато хто намагаються йти в цьому напрямку.

 • . 5

  Під час сеансу деякі люди можуть дати відсіч гіпнотизера, але ніяких наслідків це не понесе, тому можна бути повністю впевненим у безпеці класичного гіпнозу. Всі гіпнотерапевти, які працюють в гіпнозі, намагаються допомагати, а не шкодити людям, вони займаються лікуванням алкоголізму чи наркоманії.

 • . 6

  Починаючи навчання в даному напрямку, необхідно чітко вирішити для себе чи хочете ви цього і чи зможете досягти потрібного результату в роботі з клієнтами, варто пам’ятати, що у навчанні потрібен сильний характер. Плюси класичного гіпнозу: використовується як в психотерапії з одним клієнтом, так і в публіці на сцені; головна ланка всього гіпнозу — гіпнотизер; впливає як прямими, так і наказовими командами; суб’єкт дає опір, якщо гіпноз не вдався, в цей час гіпнотизер виправляє помилку .

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :