Навчання під гіпнозом

навчання під гіпнозом

Вам знадобиться
 • Гіпнотизер
 • Мотивація
 • Необхідність навчання
Інструкція
 • . 1

  Не секрет, що людина намагається знайти способи, які б зробили процес навчання більш легким та комфортним. Придумуються різні методики, які дозволяють більш ефективно запам’ятовувати і засвоювати потрібну інформацію. Це і знамениті «Двадцять п’ятий кадр», використання білого шуму або спеціально підібраної музики, і багато іншого. Як показує практика, толку від цих методик небагато, в основному вони розраховані на легковірних людей і переслідують цілком зрозумілу матеріальну мету. Багато хто задається питанням, наскільки здатний полегшити гіпноз навчання. У них виникають цілком резонні сумніви: можливо, це точно такий же спосіб наживи, як і описані вище методики.

 • . 2

  Гіпноз дійсно може допомогти в навчанні, але при грамотному і продуманому підході. Існує кілька умов, які роблять цей процес більш ефективним. Це в першу чергу — сугестивність людини і той тип гіпнотичного впливу, який до нього можна застосувати. Якщо людина погано піддається гіпнозу, відповідно, результат буде менше. А також варто враховувати тип пам’яті, превалюючою у людини. Варто розуміти, що гіпноз не є дивовижним способом блискавично вивчити щось, не витрачаючи при цьому ніяких зусиль. Гіпноз навчання всього лише полегшує. Він здатний підвищити розумові процеси, налагодити когнітивні зв’язку, які активізують запам’ятовування потрібної інформації. При успіху цієї методики пам’ять поліпшується на двадцять — тридцять відсотків.

 • . 3

  Важливу роль також відіграє правильна мотивація. Буває, що людина ніяк не може запам’ятати інформацію через те, що не ставить перед собою мети це зробити. Наприклад, при вивченні іноземних мов людина не до кінця розуміє, навіщо йому це потрібно. У такому випадку фахівець, який задіює гіпноз, повинен в першу чергу попрацювати з мотивацією. Переналаштувати людини на важливість поставленої мети. Після цього він вже може працювати з підвищенням і активізацією пам’яті і розумових процесів. Якщо ж людина не може досягти глибокого трансу, то можна застосувати аудіозаписи, які допоможуть все ж домогтися поставленої мети, хоч і не так швидко. Гіпноз може допомогти не тільки з навчанням іноземним мовам, але і з розвитком прихованих талантів і здібностей. Він здатний підвищити творче мислення, розвинути фантазію і уяву.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :