Навігатор для подорожей на авто

навігатор для подорожей на авто

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Навігатор
 • Бажання подорожувати
Інструкція
 • . 1

  У наш час стало дуже популярним, купуючи туристичні путівки, подорожувати на місце призначення на власному автомобілі. Для більшості сімей подорож на автомобілі здається найбільш кращим і зручним варіантом. Самий основний позитивний момент, коли подорожуєте на автомобілі — те, що Ви дотримуєтеся свого розкладу, а не того, яке було кимось встановлено, як в автобусах, літаках, поїздах і так далі.

 • . 2

  Якщо в машині їдуть дві людини або навіть більше, то вартість дороги повністю окупається. Але мінус таки є — подорожуючи самостійно, Ви не знаєте точного маршруту, не знаєте, чи безпечний він і чи надійний. Тому, подорожуючи на автомобілі, Ви повинні покладатися тільки на себе і на свої штурманські здібності. Але ж навіть найбільш професійний штурман, який на «ти» з картами, не може прогнозувати пробки, аварії або об’їзди, що виникають на дорогах.

 • . 3

  Єдиним зручним і правильним рішенням ставати навігатор для подорожей. Але і тут є деякі «але». По-перше, всі карти, завантажені в навігатор, повинні бути свіжими. По-друге, водій повинен вміти їздити під початком цього «електронного мозку». Якщо Ви не вмієте добре орієнтуватися при їзді з навігатором, то не варто відразу ж після покупки їхати в далеку подорож. Потренуйтеся в їзді з навігатором по вулицях знайомого Вам міста.

 • . 4

  Це допоможе почати краще орієнтуватися, і Ви звикнете до команд електронного штурмана. Але Вам слід знати — якщо автомобіль рухається з дуже низькою швидкістю, то і навігатор може видавати помилки. Наприклад, раніше чи пізніше повідомляти про майбутні поворотах. Так що при їзді з навігатором краще дотримуватися нормальної швидкості, тоді Ваші подорожі на авто не будуть підносити Вам таких «сюрпризів».

 • . 5

  Слід знати, що комфортність поїздки з навігатором залежить від фірми-виробника і від завантажених карт. Деякі з навігаторів вчинені. Оновлені і нітрохи не «замислюються» над командами. А от інші — можуть трохи «гальмувати» і володіти застарілим інтерфейсом. Так що при покупці навігатора не шкодуйте часу на розпитування і вибір, а також грошей на покупку.

 • . 6

  І найголовніше, не дивлячись на досконалість штучного інтелекту — перевірити маршрут перед подорожжю. Все-таки постарайтеся вивчити електронні карти перед виїздом. Часу це займе не багато, а подорож стане більш надійним і комфортним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :