Навіщо і як роблять обрізання чоловікам?

навіщо і як роблять обрізання чоловікам?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Досвідчений лікар хірург
 • Мінімальні знання людської анатомії
 • Знання основ ісламу
Інструкція
 • . 1

  Про те, що практично кожен чоловік і хлопчик, що дотримується ісламу, пройшов процедуру обрізання крайньої плоті, знають багато людей. Варто також відзначити і те, що даної операції піддаються і іудейські чоловіки. При цьому в іудеїв обрізання здійснюється рівно через 8 днів після народження, а от у мусульман — тільки в підлітковому періоді. Але ця процедура виконується не тільки з релігійних міркуванням, але також за медичними приписами. При цьому багато людей не зовсім точно розуміють, як роблять обрізання.

 • . 2

  На сьогоднішній день медики виділяють два способи даного хірургічного втручання. Перший спосіб полягає в тому, що крайня плоть віддаляється повністю, через що головка члена навіть у стані повного спокою знаходиться повністю відкритою. При виборі другого способу обрізання крайня плоть відсікається частково, завдяки чому член (а точніше — його головка) в збудженому стані злегка прикрита. Медики кажуть, що саме другий спосіб обрізання є найбільш гігієнічним і безпечним. У кожному разі чоловіче і хлоп’яче обрізання, а точніше спосіб його проведення кардинально відрізняється від того, як роблять обрізання дівчаткам.

 • . 3

  Варто також розуміти і той факт, що незалежно від способу здійснення видалення крайньої плоті, у чоловіків в більшості випадків ця процедура все ж виконується по релігійним розпорядженням або в якості данини пошани до традицій. Хоча існує деякі маловідомі племена, в яких процедуру обрізання виконують з метою зниження чутливості головки статевого члена і тим самим продовженню статевого акту. Якщо ж говорити про медичні приписах до цієї процедури, то їх небагато. До слова сказати, не всі знають, як називається обрізання правильно. Незалежно від способу проведення операції її правильно назва звучить як циркумцизия.

 • . 4

  Лікар може призначити циркумцизію в тому випадку, якщо у пацієнта є фімоз. При даному захворюванні головка члена повністю ніколи не відкривається, через що у чоловіка або хлопчика можуть спостерігатися хворобливі відчуття, а також проблеми сексуального характеру. До того ж не варто забувати і про те, що саме фімоз є причиною появи інфекційних захворювань через проблеми з проведенням правильних гігієнічних процедур. На даний момент часу, якщо у хлопчика незалежно від його віросповідання і громадянства головка статевого члена до трьох років повністю не відкрилася, йому роблять обрізання (звичайно, якщо батьки дають на це згоду).

 • . 5

  На закінчення необхідно сказати про те, як впливає обрізання на подальше життя чоловіка або хлопчика. У першу чергу необхідно відзначити, що значно збільшується тривалість статевого акту, і саме з цієї причини дуже багато європейських чоловіки сьогодні погоджуються на цю операцію вже в зрілому віці. По-друге, у обрізаних чоловіків ймовірність заразитися венеричними захворюваннями і запальними захворюваннями сечостатевої системи нижче на 25% порівняно з тими чоловіками, що не були схильні даній процедурі. А от мінус всього один — зниження (і часом — дуже сильне) чутливості головки статевого члена.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :