Навіювання думок на відстані по телефону

навіювання думок на відстані по телефону

Вам знадобиться
 • Інформація про гіпнотізіруемий об’єкті
 • Телефон або скайп
 • Бажання вселити думки
Інструкція
 • . 1

  Іноді виникають ситуації, коли необхідно в чомусь переконати людини, а часто просто хочеться вселити йому свої думки. Багато хто думає, що це знаходиться за межею фантастики, однак це далеко не так. Вселити думки на відстані можна через телефон або по Інтернету. Як стверджують багато психологів, за допомогою телефону це буде набагато ефективніше. В обох випадках потрібно попередня підготовка.

 • . 2

  Перед тим, як вселяти будь-які думки, потрібно ретельно підготуватися і зібрати якомога більше інформації про об’єкт навіювання. Вселити думки на відстані — довгий і складний процес. Найголовніше — скласти психологічний портрет людини якомога чіткіше і детальніше. Це не так просто, як може здатися на перший погляд.

 • . 3

  Як тільки ви склали портрет людини, проаналізували його, виділили основні риси і слабкі і сильні сторони, риси характеру, психотип і переходите до наступного етапу — встановіть контакт і розташуйте людини до себе, спілкуйтеся, налагодьте з часом довірчі відношення. Мета цього етапу — розташувати людину до себе, він повинен вам повністю довіряти.

 • . 4

  Для цього вам потрібно ще при першому знайомстві справити хороше враження, а надалі спілкуватися легко і просто, часто жартувати, ні в якому разі не ставити незручних запитань. Як тільки ви налагодили довірчі відносини, переходите до головного, завершального етапу — необхідно вселити думки на відстані.

 • . 5

  Найпростіший, але в теж час ефективний спосіб — вселити людині відчуття, що ці думки виникли у нього в голові самостійно, а не прийшли ззовні. Для цього потрібно використовувати риторичні запитання і непряму логіку, яка допоможе людині самостійно зробити напрошуються висновки. Звичайно, людина не буде бачити вашого виразу обличчя, але ви можете впливати на нього голосом. Його тон повинен бути низьким, розміреним і впевненим.

 • . 6

  Не можна говорити відкрито, завуалюють свою промову, якщо людина намагається сперечатися або нав’язати свої ідеї, намагайтеся м’яко ухилятися від теми. І головне — пам’ятайте, що думки, які ви хочете переконати, не повинні асоціюватися з негативними емоціями. Якщо ви відчуваєте, що конфлікту в розмові не уникнути, то ввічливо закінчите розмову і передзвоніть в інший час, ситуацію краще не розпалювати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :