Навіювання думок на відстані

навіювання думок на відстані

Вам знадобиться
 • Володіння технікою гіпнотичного впливу
 • Об’єкт, якому необхідно вселити думки на відстані
 • Бажання налагодити телепатичний сигнал
Інструкція
 • . 1

  Якщо вам необхідно вселити думки на відстані, але при цьому немає можливості зв’язатися з людиною через Інтернет або по телефону, то не варто зневірятися, адже можна вдатися до техніки гіпнотичного впливу. Вона дозволяє здійснити навіювання думок будь-якій людині, як би далеко він не перебував і які б почуття до вас не відчував.

 • . 2

  Але при цьому пам’ятайте, що якщо ви збираєтеся вселяти щось негативне, що повинно зашкодити людині, може спрацювати механізм бумеранга, і все повернеться до вас. Почати сеанс потрібно у вечірній або нічний час. У цей період вірогідність того, що об’єкт спить або максимально розслаблений, збільшується в кілька разів. Адже в цей час його свідомість розкрито і готово до впливів ззовні. За допомогою телепатії ви можете передати людині свої думки і почуття, а також порушити в ньому любов чи ненависть до вас.

 • . 3

  Спочатку потрібно підготуватися: знайти спокійне місце, де вам ніхто не перешкодить. Приберіть всі предмети, які можуть перервати сеанс. Зручно сядьте або ляжте на ліжко або диван, повністю розслабте ваше тіло, зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Далі потрібно придумати текст, який допоможе здійснити навіювання думок на відстані. Він повинен бути максимально точний і лаконічний.

 • . 4

  Потім потрібно зосередитися і уявити думки людини на відстані, якій ви хочете вселити свої думки. Після цього закрийте очі і уявіть образ людини якомога яскравіше і реальніше, при цьому впевнено і голосно вимовляєте текст навіювання. Уявіть, як людина виконує ваші навіювання, наприклад, дзвонить вам або дарує подарунок. Ці думки проходять через енергоканали і надходять у мозок. Думайте про те, що ваші думки дійшли до об’єкта навіювання, і він їх прийняв і почне виконувати.

 • . 5

  Звичайно, після першого сеансу навіювання думок може не дійти до людини, але не впадайте у відчай і повторюйте сеанси телепатії протягом декількох днів, повинні з’явитися перші результати. У день телепатичного гіпнозу необхідно приділяти не менше 15 хвилин. Це важливо не тільки для передачі ваших думок і навіювання об’єкта, а й для розвитку здібностей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :