Навіювання почуттів і думок

навіювання почуттів і думок

Вам знадобиться
 • Знання методів навіювання думок і почуттів
 • Рівний і впевнений голос
 • Інформація про об’єкт
Інструкція
 • . 1

  Як часто люди, які страждають від нерозділеного кохання, мріють передати свої почуття об’єкту зітхань. Однак це залишається тільки в їх мріях, але насправді вселити людині свої думки і почуття реально. Якщо ви хочете вселити думки чи почуття, то почніть спілкування з людиною рівним і впевненим тоном, скажіть комплімент. Це здатне привернути співрозмовника, але не перестарайтеся, інакше об’єкт навіювань може роздратовані від неприкритої лестощів.

 • . 2

  У результаті людина від вас відвернеться і не піде на контакт, ви вже не зможете нічого йому вселити. Завжди вибирайте для розмови спокійний, але впевнений тон, який спонукає до спілкування і заспокоює. Навіювання думок — складний процес, який вимагає досвіду і практики. Фрази під час навіювання повинні бути короткими і лаконічними, не потрібно лити воду або говорити нісенітницю, висловлюйте тільки основні думки.

 • . 3

  Це не тільки створить про вас позитивне враження, а й зможе запобігти негативні реакції і висловлювання на вашу адресу. Якщо ви вселяє небудь думку під час суперечки, то посилайтеся на авторитетні джерела, дайте зрозуміти опоненту, що на вашому боці більшість. Цей грамотний психологічний прийом використовується з давніх часів. Вселяти свої думки і почуття можна і за допомогою телепатичного гіпнозу.

 • . 4

  Науково дії цього способу не доведені, але у нього є багато прихильників. Гіпнотичний вплив на відстані — складний, але що володіє величезною силою процес. Навіювання думок даними способом передбачає чітку установку причинно-наслідкових зв’язків. Як стверджують багато гіпнотизери, такому методу не може протистояти практично ніхто. Телепатичний гіпноз здійснюється тільки вночі, коли об’єкт навіювання спить або максимально розслаблений.

 • . 5

  В цей час йому можна вселити не тільки думки, а й почуття любові, здоров’я, різних емоцій і переживань. Однак якщо ви не володієте технікою такого гіпнозу, то можна висловити свої думки об’єкти навіювання побічно, використовувати при цьому барвисті і незвичайні образи. При цьому людина повинна представити щось позитивне і приємне. Якщо ви опишіть все правильно і цікаво, то і ваші думки і почуття заволодіють людиною і без гіпнозу і спеціальних навіювань.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :