Необхідний мінімум знань про те, як правильно підібрати піджак

необхідний мінімум знань про те , як правильно підібрати піджак

Вам знадобиться
 • Знання свого розміру і росту
 • Знання базових вимог моди
 • Уміння розбиратися в стилях
 • Хороший смак
 • Деяка кількість вільних коштів
Інструкція
 • . 1

  Підбираючи піджак, перш за все треба визначити мету його придбання. Повсякденне носіння, святковий вихідний піджак або піджак у стилі саsual для вихідних. Підібравши стиль і тканина (для робітника — тонка шерсть, для піджака у вільному стилі — твід або льон на літо), необхідно завчити для себе кілька нехитрих правил, як правильно підібрати піджак за розміром. На примірці треба надіти піджак свого звичного розміру, застебнути середню гудзик і витягнути вперед руки. Якщо піджак зшитий із збігом розміру (іноді різні виробники шиють за різними лекалами), то на спині в районі попереку чи не він не повинен морщити. . У плечах піджак повинен сидіти точно, край рукава повинен збігтися з анатомічним закінченням плеча, а комір не повинен турбувати шию.

 • . 2

  Як підібрати колір піджака? Зимовий «офісний» колір — сірий або синій. Сірий вовняний може бути в м’яку смужку. Коричневі, зелені, рожеві кашемірові піджаки вже не носять. Блейзер — клубний піджак — в офісі неприпустимий. Чорний піджак необхідно залишити для весіль і похоронів. Щоб виглядати доречно завжди, то правила, як носити чоловічий піджак, треба знати назубок. Це досить складне мистецтво. З трьох гудзиків застібається середня завжди, верхня — іноді, нижня — ніколи. Сорочку з короткими рукавами під піджак носити не слід; манжет сорочки з довгим рукавом повинен виходити на 0, 5 — 1 см. за край рукава.

 • . 3

  Треба намагатися не вибирати гостромодні піджаки — з підкресленим сучасним стилем, коміром стоечкой або з гострими кінцями. Класичний однобортний піджак на трьох гудзиках не вийде з моди ніколи, а ультрамодний піджак незабаром закінчить своє життя в шафі. Для класичного вовняного вироби, що пережив не одну весну, іноді постає питання, як оновити піджак. Випадки обшарпаний коміра або протертих на ліктях рукавах «лікуються» хорошим кравцем, який поставить шкіряні або твідові заплатки. Якщо піджак ще не сильно пошарпаний, то для поновлення йому досить хорошою чистки, нового краватки і красивого хусточки в кишеньці.

 • . 4

  Іноді і чоловічий піджак у стилі casual може мати додаткові декоративні елементи. Якщо жінка хоче знати, як прикрасити піджак своїми руками для свого чоловіка, щоб не витрачати сили і гроші на вибір святкового блейзера, вона може спробувати вишити герб на кишені, що перетворить піджак у клубний. Жіночий піджак можна прикрашати вишивкою, мереживом, бісером, різноманітними брошками. Можна вкоротити рукава або прикрасити їх манжетами, вишити комір бісером. Простору для творчості багато.

 • . 5

  Вибираючи піджак, у разі якщо робота пов’язана з відрядженнями, треба звертати увагу на те, наскільки його тканину схильна сминанию. Найбільш сильно мнуться лляні піджаки, найменш — твідові. Звичайно, треба знати, як скласти піджак у валізу, щоб він не пом’явся, навіть якщо разом з піджаком був придбаний спеціальний футляр для його упаковки. У більшості іноземних виробників чоловічих піджаків (наприклад, у Hugo Boss) такі футляри додаються до моделі. Проте, піджак у дорогу краще вибирати не лляної, навіть на літо, а зі змішаної тканини — шерсть з синтетикою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :