Несприятливі дні для посадки

несприятливі дні для посадки

Вам знадобиться
 • Місячний календар
 • Зодіакальний календар
Інструкція
 • . 1

  Для гарного росту і розвитку рослин необхідно дотримуватися певні умови та вимоги, які пред’являються до догляду та клімату. Також необхідно враховувати найбільш вдалий день для посадки конкретного виду рослин. Якщо рослина буде посаджено в той день, коли цього робити не варто було б, то, швидше за все, його розвиток супроводжуватиметься великими труднощами.

 • . 2

  Сприятливі і несприятливі дні посадки рослин визначаються місячним календарем. Щорічно астрологи випускають новий календар, відповідно до якого необхідна посадка рослин. Якщо посадити рослину в той день, коли згідно з календарем робити це найбільш доцільно, то у рослини набагато більше шансів вирости сильним і здоровим. А от якщо посадити рослину в той день, який згідно з календарем вважається не найвдалішим, то на розвиток рослини це позначиться негативно.

 • . 3

  Несприятливі дні для посадки рослин, а також сприятливі визначаються відповідно з певним розрахунком астрологів, де до уваги беруться місячні фази, а також знаходження Місяця в певному знаку зодіаку. Так, несприятливими для посадки вважаються знаки зодіаку Водолій, Діва, Овен, Лев і Близнюки.

 • . 4

  Також слід звернути увагу на те, скільки днів залишається до молодика, і скільки пройшло після нього. Вкрай не рекомендовано садити рослини, якщо до молодика залишилося 1, 5 — 2 дня. Те ж саме кількість днів має пройти після молодика, щоб посадка пройшла вдало.

 • . 5

  Можна придбати собі спеціальний місячний календар, який складається щорічно і з його допомогою садити рослини саме в той день, коли це буде сприятливо для них.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :