Незвичайні малюнки на нігтях: як застосувати фантазію?

незвичайні малюнки на нігтях: як застосувати фантазію?

Вам знадобиться
 • Лак-розпис
 • Лак-основа
 • Пензлик
Інструкція
 • . 1

  Останнім часом створено величезну кількість спеціальних предметів і устаткування, які допомагають створювати на нігтях цілі шедеври. Однак, більшою популярністю користуються прості засоби і фантазія художника. Щоб малюнок вийшов барвистим, знадобиться спеціальний лак для розпису, також лак прозорий і кольоровий, ДОТС, зубочистка і додаткові прикраси — блискітки, бульонки, мікропил і т. д.

 • . 2

  Одним з найпростіших, але, в той же час, незвичайних вважається малюнок бабки з яскравими смужками. Такі малюнки на нігтях приваблюють не тільки незвичайним виглядом, але і яскравістю кольорів. Спочатку створюється розпис нігтя, яка складається їх декількох смужок. Починаючи з правого боку нігтя, необхідно намалювати жовту смужку, потім помаранчеву, зелену і блакитну. За бажанням можна вибрати інші кольори, але важливо, щоб вони були не темними, інакше не буде видно малюнка

 • . 3

  Після того, як лак висох, наноситься бабка. Для цього знадобиться чорний лак, яким промальовується контур комахи: очі, тулуб, крила. Як тільки чорний лак висох, на нього наноситься шар білого так, щоб залишився чорний контур. Важливо витримати час, щоб лак не розтікся або не змішаний, інакше виправити малюнок вже не вийде.

 • . 4

  Завершальним етапом може стати прикраса бабки. Щоб були малюнки на нігтях незвичайні, важливо дотримуватися не тільки техніку нанесення, а й проявляти фантазію під час прикраси. Бабку можна присипати сухими сріблястими блискітками відразу ж після нанесення лаку або почекати, поки він висохне, і накласти шар прозорого лаку з блискітками.

 • . 5

  Після того, як малюнок повністю оформлений, потрібно не забути нанести прозорий лак-закріплювач, який дозволить довгий час малюнку не втрачати яскравості. Незвичайні, але прості у виконання малюнки можна створювати самостійно в домашніх умовах. Це можуть бути блискучі хвилі, різнокольорові візерунки, а також яскрава розпис.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :