Одяг для дітей

одяг для дітей

Вам знадобиться
 • Пуховик
 • Куртка на халафайбере
Інструкція
 • . 1

  У великій різноманітності дитячої демісезонного одягу складно визначитися тільки на перший погляд. Досвідчені батьки знають, що в першу чергу перевагу слід віддавати теплим і комфортним моделями. При цьому тип тканини має величезне значення. Пуховики — завжди красиві, але через деякий час пух осідає якщо тканина погано простьобаного. До того ж пух може дуже сильно вилазити через внутрішню сторону пуховика. Тому слід купувати тільки дуже якісні варіанти. Набагато більш економічним варіантом може бути куртка на халафайбере: матеріал не такий теплий як пух, але для осені та весни підходить. Синтипон з розряду економічних варіантів, але у нього маса корисних властивостей — це антистатичність, гігієнічність, екологічність, гіпоалергенність.

 • . 2

  Одяг для дітей на весну має бути не лише з теплих і якісних матеріалів, але і радувати дітей незвичайним кольором. Це може бути яскравий жовтий, малиновий, салатовий, помаранчевий, блакитний, синій, бузковий, золотистий. Краще не купувати одяг білих або світлих бежевих тонів, так як кожен раз, як дитина буде повертатися з вулиці, швидше за все її доведеться прати. Вибираючи одяг разом з дитиною, потрібно надати йому право вибрати будь-яку модель із запропонованих, а також її колір. У цьому випадку дитина буде радий вдалій покупці. Потрібно постаратися знайти компроміс, якщо з якихось причин дитина наполягає на одязі, яка видається не доцільною або не придатною.

 • . 3

  Одяг для дітей осінь-весна може відрізнятися від дорослої наявністю різних дитячих декоративних елементів: це можуть бути шнурки на поясі, вічка або вушка на капюшоні, помпончікі і різні аплікації. Більшість дітей залучають саме такі деталі одягу — це дозволить їм виділиться в середовищі однолітків і бути оригінальними. Але, часом батьки, одягаючи дитину за останньою модою, самостверджуються в колі друзів і знайомих. Слід враховувати, що дитяча мода також змінюється з кожним сезоном, з’являються нові актуальні кольори і декоративні елементи. Адже існує ціла індустрія, яка спрямована на продаж одягу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :