Оплата товару за договором поставки

оплата товару за договором поставки

Вам знадобиться
 • Ознайомитися з договором
 • Оглянути товар
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Не завжди трапляються ситуації, коли покупець сам приходить до продавця, щоб придбати необхідний товар. Часом покупець і продавець укладають договір, за яким продавець зобов’язується сам доставити потрібний покупцеві товар, і тільки після цього продавець отримує за нього гроші. Для покупця в цьому випадку є певні переваги. Найголовніше це те, що товар доставляється в потрібне місце.

 • . 2

  Тому після розвантаження такого товару повинна пройти оплата товару. Але, перш, покупець повинен уважно все оглянути, щоб переконатися в цілісності та якості товару. Сам договір поставки крім термінів поставки, час і місце здійснення угоди, даних обох сторін, включає також і багато інших пунктів, де розписані всі особливості і обставини угоди, а також права та обов’язки кожної зі сторін.

 • . 3

  Крім того, в договорі поставки вказана вартість товару, яку покупець повинен оплатити. Також там має бути прописано, яким способом повинна пройти оплата товару за договором поставки та строки цієї самої оплати. Оплата отриманого товару, у випадку якщо немає претензій, може проходити як готівковим, так і безготівковим розрахунком.

 • . 4

  Якщо розрахунок готівковий, то оплата може бути здійснена на місці, або пізніше, але в обумовлений місці. Також можна оплатити товар шляхом переказу грошей через банк або поштовим переказом. Сучасні способи оплати дозволяють також оплачувати товари та послуги через інтернет або термінали. Після оплати потрібно обов’язково зберігати чеки і квитанції. Це буде самим прямим доказом того, що товар сплачений.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :