Організація робочого місця школяра

організація робочого місця школяра

Вам знадобиться
 • Робочий стіл
 • Настільна лампа
 • Стілець
Інструкція
 • . 1

  Навантаження на дитину в сучасній школі дуже велика. Багато часу школяр проводить сидячи за партою в школі, виконуючи завдання вдома. Щоб не завдати шкоди здоров’ю, максимально звільнити час для прогулянок на свіжому повітрі, відпочинку і рухливих ігор потрібно правильно організувати робоче місце школяра.

 • . 2

  При покупці робочого столу важливо звернути увагу на матеріали, з яких він виготовлений — вони не повинні містити токсичних речовин. Ящики столу дозволять звільнити поверхню від зайвих предметів, відволікаючих від занять. Організація робочого місця повинна бути продумана до дрібниць — колір столу також має значення. Світлі тони візуально розширюють простір, заспокійливо впливають на психіку.

 • . 3

  Для правші світло повинне падати зліва, і справа, якщо школяр лівша. Стіл потрібно розташовувати поруч з вікном для достатнього денного освітлення. У кутку стола встановлюється настільна лампа. Дуже зручні настільні лампи з регулюванням інтенсивності освітлення і положення лампочки, так як світло від настільної лампи не повинен зліпити очі. Потужність лампочки 60 — 70 ват.

 • . 4

  У стільця повинна бути передбачено регулювання по висоті, регулювання нахилу спинки. Підлокітники стільця для школяра не потрібні. Правильна організація робочого місця школяра і, в першу чергу, відповідний стілець, допоможе зберегти поставу, уникнути сколіозу. Стілець на колесах може відволікати дитину від занять, тому підходить тільки для спокійних, організованих дітей.

 • . 5

  Поруч зі столом потрібно розташувати полицю для книг. Розміри її повинні бути достатні для зберігання підручників. Можна вибрати робочий стіл, поєднаний з полицею для книг. Підставка для книг і підставка для канцелярського приладдя також будуть потрібні школяреві. Облаштовуючи свій куточок разом з батьками, дитина отримає додатковий стимул старанно вчитися в школі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :