Організація робочого місця

організація робочого місця

Вам знадобиться
 • Настільна лампа
 • Підставка для канцтоварів та інших дрібниць
 • Система зберігання
Інструкція
 • . 1

  Настільна лампа. Продумане і добре облаштоване робоче місце не тільки збільшить продуктивність роботи, але і дозволить затратити набагато менше сил і часу на її виконання, а також не допустить надмірного перевтоми. У чому б не полягав робочий процес без хорошої настільної лампи не обійтися, адже, що б очі не втомлювалися і не перенапружувалися, необхідно достатнє освітлення. Так само погана освітленість приводить до загальної стомлюваності і, як наслідок, зниження якості виконуваної роботи. Дизайн лампи може бути яким завгодно, але краще все ж віддати перевагу більш нейтрального варіанту, без яскравих акцентів і прикраси, що б вони не відволікали і не розсіювали увагу. Так само, не зайвим стане наявність різного роду поворотних механізмів. Така деталь дозволить налаштувати освітлення максимально ефективно і, при необхідності, підсвітити потрібні предмети. Отже, організація робочого місця неможлива без створення гарного освіження.

 • . 2

  Підставка для канцтоварів та інших дрібниць. Практично будь-яка робота передбачає наявність необхідних дрібниць, таких, наприклад, як канцтовари. Так, скажімо, ручки, олівці, маркери, скріпки та інші необхідні речі завжди повинні бути під рукою і в той же час не заважати, також їх розташування повинне дозволяти швидко і зручно взяти саме той предмет, який необхідний у даний момент. Для цього прекрасно підійде спеціальна підставка. Для більшої зручності доцільніше буде поставити її з правого боку для правші або з лівої для лівші.

 • . 3

  Система зберігання. Організація робочого місця передбачає створення комфортних умов для продуктивної роботи. Однією з таких умов буде організація порядку на робочому місця з суворою систематизацією всього, що може бути задіяне. Так, якщо робота пов’язана з важливими паперами не зайвим буде придбати спеціальну підставку для паперів і папок. Грамотна організація робочого простору забезпечить не тільки якісне виконання роботи, але скоротить терміни її виконання, залишаючи більше часу на відпочинок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :