Організація випускного в дитячому саду

організація випускного в дитячому саду

Вам знадобиться
 • Батьки
 • Актовий зал
 • Музичний супровід
Інструкція
 • . 1

  Деякі батьки наївно вважають, що дитячий сад — це те місце, де діти проводять свій час до тих пір, поки батьки на роботі. Однак це велика помилка. Вся справа в тому, що в дитячому садку діти не просто проводять час, вони тут вчаться читати і писати, знаходять своїх перших друзів, вчаться поводитися в колективі і так далі. Саме тому таке свято як випускний не повинен залишатися без уваги.

 • . 2

  Діти чекають цього торжества з великим нетерпінням, починають завчасно до нього готуватися, розучують нові пісні і віршики. Вважається, що сценарій випускного в дитячому саду придумують виключно педагоги. Це друге оману. У цьому повинні брати участь не тільки педагоги, але також діти та їхні батьки. Вся справа в тому, що так самі діти будуть відчувати себе невимушено, якщо відчуватимуть підтримку дорослих.

 • . 3

  Відмінним варіантом для сценарію є невелика сценка. Це буде так звана кульмінація вечора. Сам випускний можна почати з невеликої пісні. Потім рекомендується провести кілька конкурсів, в перервах між якими малюки будуть розповідати невеликі віршики. Сам захід також має закінчитися спільною піснею. Організація випускного в дитячому саду передбачає і подарунки, причому їх повинні отримати не тільки діти, а й вихователі в якості подяки.

 • . 4

  Питання про подарунки, як правило, вирішує батьківський комітет. Важливо відзначити, що подарунки для дітей повинні бути не тільки пам’ятними та розважальними, але також і розвиваючими, адже зовсім скоро чадо піде в школу, а йому для цього потрібна додаткова підготовка. Крім самих шкільного приладдя можна подарувати розвиваючі ігри, дитячий комп’ютер або невеликий набір для творчості. У кожному разі, як і дітям, так і їх вихователям буде приємно отримати пам’ятні подарунки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :