Оригінальний зелена кава для схуднення

оригінальний зелена кава для схуднення

Вам знадобиться
 • Комп’ютер з доступом в Інтернет
 • Уміння знаходити корисну інформацію
 • Кавові зерна
 • Сковорода

Інструкція
 • . 1

  Необхідна більш детальна інформація про зелений кави? Тоді слід уважно переглянути запропонований матеріал. Оригінальний зелена кава для схуднення дійсно допомагає впоратися з проблемами зайвої ваги. Отже, що ж собою являє зелений кави?

 • . 2

  Це мелений натуральна кава, який виготовляється з не смажене, тобто зелених зерен. Весь технологічний процес його виробництва дещо спрощений. Після збору й очищення ягід, зелені зерна кави піддають первинній обробці, фасують і відправляють споживачам. Цей напій особливо популярний в Бразилії, де місцеве населення воліє його обсмажувати самостійно, домагаючись при цьому оригінального та індивідуального аромату і смаку. Де продають зелена кава в Бразилії? Практично скрізь, так як для багатьох це не просто напій, а природний терапевтичний препарат з унікальними властивостями.

 • . 3

  У чому ж особливість властивостей цього напою, що робить його таким популярним в Бразилії та далеко за її межами? Про властивості зеленого кава стимулювати обмін речовин відомо давно. Як результат — Пригнічується в значній мірі апетит і в рази сповільнюється процес засвоєння ліпідів і вуглеводів, а це означає, що скорочується кількість вступників в організм калорій. Споживаючи оригінальний зелений кави для схуднення, ми даємо своєму організму додаткову енергію, яка сприяє підвищенню фізичної і розумової активності. З’являються відчуття спокою і врівноваженості, тонізується робота всього організму.

 • . 4

  У чому ж особливості приготування зеленої кави для схуднення? Для початку необхідно сказати, що зелена кава в зернах сьогодні розглядається як окремий сорт. Це пов’язано з тим, що приготований напій має зовсім інший смак, колір і аромат, певний хімічно склад. Так, до складу напою, приготованого з зерен меленої кави, входить хлорогенова кислота, приблизно 7%, вона сприяє інтенсивному спалюванню жирів, в три рази швидше, ніж це відбувається природним шляхом.

 • . 5

  Особливості приготування зерен — для початку зерна необхідно обсмажити. Для цього їх тримають на розпеченій сковорідці не більше 5 — 15 хвилин при постійному помішуванні. Процес такий же, як і при смаженні арахісу або насіння соняшника. У процесі обсмажування насіння стають коричневого кольору. Кількість кофеїну зростає, якщо зерна обсмажити трохи довше, при цьому поліпшується аромат і колір майбутнього напою. Після термічної обробки зерна остигають природним шляхом і перемелюють.

 • . 6

  Якщо немає бажання возитися з зернами, то завжди можна купити вже мелений зелений кави. Напій можна приготувати одним з численних способів, адже головне — стійкий результат, який обов’язково буде прі не порушення технології приготування зерен і напою з них.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :