Особливості навчання в Суворовському училищі

особливості навчання в суворовському училищі

Вам знадобиться
 • Фізична підготовка
 • Розумові здібності
Інструкція
 • . 1

  Отримання освіти в Суворовському військовому училищі — це гідне рішення для кожного майбутнього офіцера. Завдяки висококваліфікованому викладацькому складу всі вихованці даного навчального закладу отримують не тільки знання на високому рівні, а й певний досвід, який допоможе їм у побудові подальшого життя.

 • . 2

  Зарахування в Суворовське військове училище проходить не за стандартною програмою надходження після закінчення 9-го класу або випускних іспитів 11-го класу, а раніше — після 6-го або 8-го залежно від спрямованості навчання. Обумовлено це необхідністю отримання випускниками даного навчального закладу гідної освіти.

 • . 3

  Слід зазначити, що раніше вихованцями суворовських училищ були в основному діти військових, життя яких завжди супроводжується численними переїздами і переходами з однієї школи в іншу, — все це негативно позначається не тільки на успішності дитини, але і на його гармонійному соціо-психологічному рівні. Суворовське училище знайшло вірне рішення даної проблеми: весь викладацький склад, який представлений в основному генерал-майорами, приділяє величезну увагу попередній підготовці своїх вихованців. Вони зрівнюють їх знання та оперативно ліквідують можливі прогалини, причому все це проходить у вкрай стислі терміни. Результатом того є успішний старт навчання злагодженого колективу з єдиним рівнем початкової підготовки.

 • . 4

  Слід зазначити, що не тільки «фізики» доб’ються успіху в Суворовському військовому училищі, не пропадуть тут і «лірики»: висококваліфіковані педагоги допоможуть розвинути свій дар і гуманітаріям, зацікавивши їх такою сферою військової справи, як військове право або військова історія. Слід зазначити, що навчання в Суворовському училищі супроводжена гармонійним розвитком не тільки розумових здібностей, але фізичної підготовки і жорстким розпорядком дня, який надає позитивний ефект на формування характеру вихованця, привчаючи його до дисципліни і порядку.

 • . 5

  Також необхідно сказати, що завдяки хорошій оснащеності Суворовських училищ вихованці можуть займатися різними видами спорту, брати участь у діяльності різних творчих гуртків і секцій, активно вивчати іноземні мови, а також вмінню працювати з новітнім мультимедійним обладнанням для отримання додаткових знань будь-якій області науки.

 • . 6

  Навчання в Суворовському військовому училищі — це не тільки престижно, але й цікаво! По праву можна сказати, що сторонній людині тут не місце. Про тільки той, який дійсно має величезне бажання носити гордий титул «Суворовець» впорається з усіма труднощами!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :