Паттайя: як дістатися до островів самостійно?

паттайя: як дістатися до островів самостійно?

Вам знадобиться
 • Домашня підготовка
 • Уміння їздити на автобусах на тривалі відстані
Інструкція
 • . 1

  Патаййя — місто на Сіамській затоці, Пхукет — острів в Андаманському морі. Відстань від Патайї до Пхукета приблизно 650 кілометрів по прямій і 1000 якщо їхати на транспорті. Багато туристів проводять тиждень відпустки в місті Патайя, як дістатися до островів вирішують потім, і самостійно добираються до Пхукета та інших острів, чергуючи екскурсії та нічне життя Патайї з комфортом пляжного відпочинку на островах. Нехай шанувальники гламурних курортів мучать себе і друзів питаннями, як дістатися до острова Крит — риболовля на Пхукеті краще на порядки.

 • . 2

  Простіше і швидше долетіти з Патайї на Пхукет на літаку. Спочатку на автобусі треба дістатися до Бангкока ( 2 — 3 години, залежно від трафіку). З Бангкока на острів Пхукет літають літаки компанії Bangkok Airways і AirAsia. Час польоту — півтори години. Якщо квиток купувати на сайті авіакомпанії заздалегідь, на розпродажі і краще ще в Москві — його ціна складе 30 — 40 доларів. Якщо, наприклад, вдома прораховувати, як дістатися до острова Валаам з Архангельська — то подорож на Пхукет обійдеться значно дешевше. І там тепліше. Взагалі, Таїланд дуже недорога країна в плані відпочинку.

 • . 3

  Можна дістатися з Патайї на Пхукет і автобусами. . На автовокзалі Патайї купується квиток на автобус до Бангкока. Є автобуси до автовокзалів Мочить (Mo Chit) і Еккамай (Ekkamai). У Бангкоку доведеться дістатися до Південного автовокзалу (South Bus terminal) і там вже купити придбати квиток до Пхукета. Час в дорозі — близько 12 — 14 годин від Бангкока до Пхукета. І треба пам’ятати, Таїланд — НЕ Хорватія. Він великий і тут погано розуміють навіть англійська. Якщо в аеропорту Пули кожен другий підкаже, як дістатися до острова Іскья, то в Бангкоку не дивно і заблукає.

 • . 4

  Тому все ж краще прямі рейси. Є прямий автобус Патайя-Пхукет, він щоденний, відправляється від автовокзалу, квиток коштує від 900 до 1200 бат. Або треба звернеться в турбюро. Там не треба питати, як дістатися до острова Кос чи інших незвичних місцевим юшку островів, а відразу просити організувати подорож на Пхукет. Гарантований комфорт, автобус з кондиціонерів і повний спокій і впевненість у досягненні мети, що так важливо на відпочинку. І не в якому разі не парою або інший морський транспорт — це більш 3000 кілометрів, тому так ніхто не їздить з Патайї на острови.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :