Пелюсткова дієта дієтолога Анни Юханссон

пелюсткова дієта дієтолога анни юханссон

Вам знадобиться
 • Закупити всі необхідні для дієти продукти
 • Підлаштувати меню під себе
 • Запастися силою волі
Інструкція
 • . 1

  Шведська дієтолог на ім’я Анна Юханссон розробила відому, мабуть, в усьому світі дієту, яка у зв’язку зі своєю специфікою та особливостями, отримала назву пелюсткова дієта або як її ще називають — дієта шести пелюсток.

 • . 2

  Відповідно з дієтою, яка триває протягом шести днів, в їжу вживається лише один, заздалегідь певний продукт. Кожен день є новою монодієтою, яка заснована на принципі роздільного харчування. Дієтолог, запропонувала всі дні даної дієти відобразити у вигляді схематичних пелюсток і пронумерувати їх. Щоб строго дотримуватися необхідної послідовності в раціоні. Кожен день вживається тільки один вид продукту, тому він не змішується з іншими. У цьому і полягає весь принцип пелюсткової дієти.

 • . 3

  Раціон подібного харчування повною мірою гарантує надходження в організм худне людини як корисних мононасичених, так і полінасичені жирів, які в період дієти не відкладаються, як говоритися, про запас. Якщо в точності слідувати всім розпорядженням і правилами дієти, то щодня можна скидати близько одного кілограма. Необхідно відзначити, що пелюсткова дієта на сьогоднішній момент є дуже популярною серед жінок. Крім того, вона значною мірою полегшує ношу худнуть, у зв’язку зі своїм досить нетривалим терміном.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :