Пеніцилін: як колоти правильно?

пеніцилін: як колоти правильно ?

Вам знадобиться
 • Пеницилина
 • Шприц
 • Навички
Інструкція
 • . 1

  З огляду на те, що існує безліч антибіотиків, які відносяться до пеніцилінового ряду, отже, колоти їх всіх потрібно по-різному. Однак якщо досвіду в цьому абсолютно ніякого немає, то задачу краще доручити фахівцеві, або на крайній випадок проконсультуватися з лікарем.

 • . 2

  Бициллин 1. Бициллин 1 необхідно колоти в тих випадках, коли виникло захворювання, викликане збудниками до пеніциліну. Пеніцилін, як колоти повинен знати в обов’язковому порядку той, хто планує проводити дану процедуру, адже помилка під час уколу може виявитися смертельно небезпечною для людини. Отже, препарат необхідно вводити тільки внутрішньом’язово, і при цьому голка ні в якому разі не повинна потрапити у вену. Важливо також пам’ятати, що застосовувати такий укол можна не більше одного разу на тиждень.

 • . 3

  Феноксиметилпеніцилін. У деяких випадках важливо спочатку зрозуміти, як отримати пеніцилін, а вже потім замислюватися над тим, як його вводити в організм. Отже, якщо використовується препарат феноксиметилпенициллин, то його можна застосовувати всередину, так як він протистоїть руйнуванню, потрапляючи в кисле середовище.

 • . 4

  Бензилпенициллин. Даний препарат можна вводити декількома способами: внутрішньом’язово, під шкіру, в плевральну або черевну порожнину. А ось натрієву сіль дозволено вводити виключно Ендолюмбально способом. А якщо хочеться дізнатися детально про пеніцилін, як добути його, то будь-який фахівець з радістю поділиться корисною інформацією, пов’язаною з цим питанням.

 • . 5

  Новокаїнова суспензія. Новокаїнова суспензія повинна вводитися внутрішньом’язово і обов’язково не більше одного разу на добу. Як правило, даний розчин випускається в двох флаконах, тому перш, ніж його вводити, спочатку необхідно його змішати. І в інструкції все чітко розписано про пеніцилін, як розводити його і в яких дозах застосовувати.

 • . 6

  Напівсинтетичні пеніциліни. Напівсинтетичні пеніциліни вводяться внутрішньом’язово, як і більшість препаратів даного ряду. Розчин необхідно готувати тільки зі стерильною водою, інакше в іншому випадку можуть послідувати різні ускладнення. Крім цього, деякі препарати випускаються в капсулах і таблетках, тому їх можна приймати всередину. А от як зробити пеніцилін, найкраще запитати у фахівців.

 • . 7

  Коли виникає необхідність в уколах пеніциліну, то рекомендується все-таки не проробляти цю процедуру самостійно, а доручити це завдання фахівцям, або, принаймні, проконсультуватися з цього питання з лікарем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :