Пеніцилін: як розводити правильно?

пеніцилін: як розводити правильно ?

Вам знадобиться
 • Пеницилина
 • Физраствор
 • Глюкоза
 • Новокаїн
Інструкція
 • . 1

  В сучасний час в боротьбі з різними захворюваннями, в тому числі і гнійними, широко застосовується пеніцилін. Цей препарат виходить з витяжки грибків цвілі, і вже доведено його ефективність.

 • . 2

  Пеніцилін — це антибіотик, тобто противірусну та протимікробний засіб широкого спектру дії. Випускається він у порошкової формі. Напрошується питання, якщо у продажу порошок — пеніцилін, як розводити такий лікарський засіб. У розведеною формі пеніцилін не бере участі в процесах розпаду клітин і не адсорбується в печінці. Саме ці властивості відрізняють його від безлічі інших лікарських препаратів. Отже, пеніцилін — максимально ефективний засіб, який не несе шкоди для здоров’я.

 • . 3

  Дане ліки широко застосовується при гнійних запаленнях, кон’юнктивітах, заражених. Як зробити пеніцилін мало хто знає. В основному пеніцилін використовується внутрішньом’язово. Звичайно, допустимий прийом всередину в розбавленому вигляді, але тільки під наглядом лікаря. Розведення пеніциліну проводиться безпосередньо перед застосуванням. Залежно від тяжкості та характеру запального процесу, дозування розведення препарату може змінюватися. Наприклад, при кожному захворюванні пеніцилін, як колоти і в якій дозуванні призначає лікар і необхідно дотримуватися його рекомендацій при застосуванні даного препарату. Завжди пеніцилін розлучається фізіологічним розчином (натрію хлорид) і новокаїном. При краплинному введенні препарату пеніцилін розлучається глюкозою.

 • . 4

  При необхідності застосування пеніциліну внутрішньом’язово необхідно чітко врахувати можливу шкоду для здоров’я і принципову його користь. Тому перед тим, як отримати пеніцилін в аптеці слід ознайомитися з анотацією. Стандартна схема розведення пеніциліну виглядає так: 1: 1 / 3: 1 / 3. Тобто одна доза пеніциліну, одна третина від дозування антибіотика, хлориду натрію і одна третина новокаїну. Зміни в дозуванні препарату може коригувати тільки лікар.

 • . 5

  Кожна людина безпосередньо зв’язувався з пеніциліном будинку. Що ж таке пеніцилін, як добути це диво-засіб хотіли б знати багато. В принципі, пеніцилін — це цвілеві грибки, які кожен неодноразово зустрічав при псуванні хліба та інших продуктів, але використання такого пеніциліну не є безпечно. Важливо пам’ятати, що при будь-якому захворюванні, необхідно звертатися до фахівців, не варто займатися самолікуванням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :