Перерви в тренуваннях: як не втратити форму?

перерви в тренуваннях: як не втратити форму?

Вам знадобиться
 • Можливість отримувати фізичні навантаження
 • Правильне харчування
 • Сила волі
Інструкція
 • . 1

  Рано чи пізно практично будь-який спортсмен стикається з необхідністю на час припинити тренування. Травма, хвороба, відсутність поблизу спортивного залу — все це змушує спортсмена на час переривати свої заняття. Звичайно, перерви в тренуваннях неминуче позначаться на фізичній формі; однак збиток своєму тілу цілком можливо мінімізувати. Наступна інструкція розповість, як це зробити.

 • . 2

  Якщо пауза в тренуваннях була викликана травмою або хворобою, яка виключає будь-які навантаження, необхідно шукати альтернативні методи підтримування спортивної форми. Регулярні фізичні навантаження не тільки не дозволять набрати кілька кіло жиру або втратити м’язи, але і зроблять тренування після перерви більш легкими, не давши м’язам і суглобам відвикнути від навантажень. Будь-яка людина може знайти масу способів заняття спортом і без відвідування тренажерного залу. Ось лише кілька варіантів.

 • . 3

  Вправи з власною вагою хоча і не замінять тренувань з обтяженнями, але можуть виявитися їх непоганою альтернативою. Залежно від того, який перерва між тренуваннями, можна вибирати різні варіанти цих вправ: якщо перерва недовгий, то вистачить і простих віджимань від підлоги і на брусах, підтягувань та інших вправ з вагою власного тіла. Якщо ж перерва складає кілька тижнів і навіть місяців, слід використовувати обтяження з підручних матеріалів: наповнити велику пляшку піском або камінням і використовувати замість гантелі. віджиматися з набитим книжками рюкзаком на спині і так далі. Не варто забувати і про біг, ходьбу, велосипед та інші активні види діяльності.

 • . 4

  Не можна забувати і про правильне харчування. Якщо в проміжку між тренуваннями є одні солодощі, борошняне і фаст-фуд, то початок тренувань після перерви буде витрачено на позбавлення від накопичених жирових запасів. Важливо пам’ятати, що в відсутність фізичних навантажень необхідно суттєво скоротити свою щоденну норму калорій. Крім цього, слід уникати швидких вуглеводів і жирів тваринного походження. Найкраща дієта — це раціон, багатий поліненасиченими жирами, повільними вуглеводами і білками. Це дозволить не набрати зайвого жиру і не втратити з такими труднощами натреновані м’язи.

 • . 5

  Це — основні поради для тих, хто змушений робити великі перерви між тренуваннями. Виконання цих рад буде цілком достатньо для того, щоб підтримувати гідну форму і не звести результат тренувань на «ні». Але, звичайно, все це не замінить повноцінних тренувань у тренажерному залі. Тому слід розуміти, що кожен перерву в тренуваннях доведеться відпрацювати з потроєною завзяттям і старанністю!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :