Перевірено часом: як усунути скрип підлоги

перевірено часом: як усунути скрип підлоги

Вам знадобиться
 • Монтажна піна
 • Розчин
 • Мастило
 • Клини
 • Самонарізи
Інструкція
 • . 1

  Пол — один з головних елементів будь-якої квартири. Будь-яка людина хоче, щоб у нього вдома був красивий і сучасний підлогу. Також він повинен забезпечувати тепловий комфорт, бути надійним при експлуатації, не піддаватися різних деформацій, зберігати свої якості протягом довгого часу. В даний час існує велика кількість різновидів підлог залежно від матеріалу покриття і властивостей. Але крім естетичного задоволення статі і його якостей завжди можуть виникнути деякі неприємності, що виражаються у вигляді неприємних звуків при ходінні, переміщенні предметів.

 • . 2

  Як усунути скрип підлоги? Цей невеликий недолік може створити для людини серйозний дискомфорт. Вирішити дану проблему можливо завжди зусиллями власника квартири. Огидний звук часто виникає за рахунок постійного взаємного контакту різних елементів. Також неприємний звук з’являється через навантажень і зносу підлоги. Найбільш ефективний метод вирішення проблеми зі скрипом — зробити за допомогою дриля дірку в місці скрипу, щоб видно було бетон. Потім за допомогою дозуючого інструменту ввести в створене отвір монтажну піну, розчин будівельної суміші, або цементу. Таким способом можна буде зафіксувати лаг в стабільному положенні, вирішивши тим самим проблему скрипу.

 • . 3

  Як усунути скрип дверей? Крім двері в квартирі або будинку скрип часто може виникнути і в двері. Даний звук такий же неприємний, як і у підлоги і теж викликає тільки негативні емоції. Але, як і проблему зі скрипом статі, нову проблему можна вирішити швидко і самостійно. Для цього можна зняти двері і ретельно змастити петлі мастилом або маслом. Якщо зняти двері не виходить, то тоді потрібно будь-яким способом рідина накапати на петлі. Для позбавлення від звуку можна також скористатися грифельних олівцем і натерти стики петель двері. Також іноді для усунення скрипу потрібно збільшити зазор між косяком і петлею дверей.

 • . 4

  Як усунути скрип дерев’яної підлоги? Найпоширеніший матеріал для виготовлення підлогового матеріалу було і залишається дерево. Але, не дивлячись на довговічність дерев’яної підлоги, через певний час він теж начінаетскріпеть. У першу чергу потрібно виявити причину скрипу. Це може бути розкол паркетних планок, злам паза, відхід паркету, проблеми з цвяхами і шурупами та інші. Найпоширеніша причина — тертя дощок один об одного. Вирішити цю проблему можна дуже швидко — потрібно вбити клин або кілька клинів між дошкою і балкою. Можна також в щілину насипати тальк або порошок, використовувати протяжку саморізами, стягнути дерев’яна підлога.

 • . 5

  Як позбутися від скрипу підлоги або паркету недорогими способами? Повна заміна підлоги призведе до великих грошових розтрат і не завжди фізично доступна для власника квартири або будинку. Найоптимальніше рішення — зняти тимчасово лінолеум, ДВП (ДСП) і оцінити ситуацію з лагами і дошками. Якщо проблема тільки в старих цвяхах, то їх потрібно зняти і замість них вкрутити саморізи. По краях для усунення скрипу краще вбити між дошкою і стіною кілки, а також змастити щілини спеціальним мастилом. Якщо причина звуку в лагах — треба змінити рівень підлоги. Розібравшись з причиною скрипу, можна сміливо повернути ДВП (ДСП) і постелити лінолеум.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :