Перевірено часом: як видалити смолу з тканини

перевірено часом: як видалити смолу з тканини

Вам знадобиться
 • Морозильник
 • Ацетон
 • Праска
 • Ніж
Інструкція
 • . 1

  Кожній господині варто знати як видалити смолу з тканини в домашніх умовах, адже забруднити одяг в смолу може кожен. Для початку треба спробувати щадні методи видалення смолу з тканини. Одяг треба покласти в морозильник і залишити на кілька годин, щоб смола могла добре замерзнути. Як тільки смола затвердіє, виріб дістається їх морозилки, надягають на руки рукавички і акуратно руками розтирається смола. У тому випадку, якщо пляма недавно з’явилося і ще свіже, воно легко розкришиться, потім досить буде виріб випрати в теплій водичці з використанням прального порошку.

 • . 2

  Також варто знати як прибрати смолу з волосся, щоб не довелося остригати волосся. У тому випадку, якщо після заморозки на тканині залишилася смола, треба використовувати інші активні засоби. Найчастіше такого виду забруднення можна видалити за допомогою ацетону, скипидару, нашатирного спирту, етилового спирту або простий кухонної солі. Якщо немає страху, що на одязі залишиться неприємний запах, тоді можна використовувати бензин (бензин можна замінити на гас). Для того, щоб випадково не зіпсувати виріб, в першу чергу, необхідно вивчити інформацію, зазначену на бирці, можливо, цю тканину не можна піддавати чищенню агресивними речовинами. Тому, спочатку треба засіб випробувати на непомітній ділянці.

 • . 3

  Якщо знати як прибрати смолу з дошки можна запобігти потраплянню смоли наджінси або спідницю. Перш ніж починати чистку, знизу під виріб подкладиваетсятолстая стопка паперових серветок, тому пляма акуратно обробляється по краях, для того щоб під час чищення воно не розповзлася на велику поверхню тканини. У засобі для чищення рясно змочується чистий ватний тампон і протіраетсяместо забруднення, при цьому треба поступово пересуватися до центральної частіпятна.

 • . 4

  Кожній людині варто знати як очистити легені від смоли, особливо, цінна ця інформація для жителів великих мегаполісів. Продовжуючи чистити пляма від смоли з тканини, можна використовувати щітку з жорсткою або більш м’якою щетиною, в залежності від того, як сильно смола вбралася в тканину. Щітка змочується в рідиною для чищення і протирається місце забруднення. Таким чином, засіб проникне набагато глибше в тканину і старе забруднення буде повністю видалено.

 • . 5

  Як відіпрати смолу з джинсів самостійно? Для видалення смолу можна використовувати гострий ніж — смолу треба акуратно зішкребти, а потім на залишився пляма налити трохи скипидару і етилового спирту (беруться в однакових пропорціях). Потім тканину накривається марлею і добре отутюжівается. Наприкінці виріб треба почистити щіточкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :