Перевірено часом: як вилікувати затяжний нежить

перевірено часом: як вилікувати затяжний нежить

Вам знадобиться
 • Піпетка
 • Сіль, йод і ватні палички
 • Буряковий або морквяний сік, часник
 • Ротокан
 • Сіль
 • Йод
Інструкція
 • . 1

  Проживаючи в суворому російському кліматі, досить-таки важко не занедужати. Найбільш поширений симптом — нежить. Але бувають випадки, коли нежить не проходить за тиждень, а триває довгий час. У цій статті буде розказано, як вилікувати затяжний нежить. Є безліч народних засобів, яким навчила ще бабуся. Але, безумовно, необхідно в першу чергу звернутися до лікаря.

 • . 2

  Наприклад, дуже еффекімвно промивання носа. Хорошим способом є промивання з використанням розчину солі. Його легко приготувати, і цей засіб має потужну дію. Треба налити в склянку теплу воду і покласти туди одну чайну ложку солі. Ліки готове. Другий спосіб — йодна сітка. Требуется подумки відзначити на своее особі в радіусі носа трикутник. Треба відзначити зони перенісся і крил носа. Потім необхідно намалювати майже непомітну сітку з йоду по раннє зазначеній зоні. Для «малювання» можна використовувати ватяну паличку. Процедуру необхідно робити один раз на день.

 • . 3

  У багатьох дітей зустрічаються проблеми з докучливим і обтяжливим нежиттю. Але часто батьки не знають відповіді на питання, як дитині позбутися від нежиті. Для зовсім маленьких пацієнтів (віком до одного року) рекомендується закапувати буряковий або морквяний сік. Для тих, хто постарше можна використовувати такий засіб: подрібнити в часничниці часник. Взяти оливкова або рослинне масло, і залити їм віддавленими часникову масу. Залишити ліки на 6 — 12 годин, щоб воно добре настоялося.

 • . 4

  Коли з’являється нездужання, іноді не зрозуміло, як вилікувати горло і нежить. Горло можна вилікувати знайомим всім ліками — ротоканом. Требуется просто 1 чайну ложку Ротокану розвести в склянці з водою кімнатної температури. Другий спосіб лікування — це використання засобів, які знаходяться вдома практично у кожного. Буде потрібно сіль і йод. На півсклянки теплої води треба покласти пів чайної ложки солі і додайте три крапельки йоду. Готово! У двох наведених вище методах потрібно добре полоскати горло, як у дитинстві. Якщо нежить не затяжною, то не слід його лікувати, він пройде сам за тиждень. Можна користуватися краплями для носа, щоб полегшити протікання хвороби.

 • . 5

  Також ч промивати ніс при нежиті. Найбільш зручний спосіб — закапати ніс, для цього необхідно використовувати піпетку, але часто люди не знають, як потрібна піпетка. Але якщо піпетки не виявилося під рукою, то промивати ніс треба в такий спосіб — спочатку необхідно перекрити пальцем одну ніздрю, а вільної ніздрів «зануритися» в розчин, і глибоко вдихнути його. Після цих процедур треба очистити ніс від розчину через рот, тобто його треба просто виплюнути. Тепер кожен знає, як вилікуватися від нежиті самостійно, щоб не звертатися за допомогою до лікаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :