Перевірено часом: як встановити сифон на кухні

перевірено часом: як встановити сифон на кухні

Вам знадобиться
 • Сифон
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Багато людей вважають, що заміна сантехніки на кухні або в санвузлі — це дуже складний процес, здійснити який може тільки досвідчений сантехнік. Як показує практика, зробити заміну сифона самостійно, набагато простіше, ніж знайти хорошого майстра. Для цього потрібно знати, як встановити сифон на кухні. Сифон є сантехнічний прилад, який монтується між раковиною і каналізаційним відведенням. Він необхідний для перешкоди виходу газів і неприємних запахів з каналізації.

 • . 2

  Для початку потрібно поставити зливну решітку в раковину і закріпити її знизу. Далі необхідно з’єднати сифон з раковиною. Сифон закріплюється за допомогою запірної гайки. Найчастіше сифони виготовляють із пластику, тому не рекомендується старатися, адже можна зірвати різьбу і належної герметизації в такому випадку не буде. Варто зауважити, що діаметр труби сифона повинен відповідати діаметру каналізаційного розтруба, і, як правило, становить 7 см.

 • . 3

  Багато хто цікавиться, як зібрати сифон для ванни. Технологічний процес особливо не відрізняється від збору сифона для кухні. Важливо зауважити, що сифони для ванн відрізняються наявністю напівавтоматичної або автоматичної зливу. Але знаючи, як зібрати сифон для мийки, не виникне проблем з установкою на кухні або ванною. Алгоритм складання і підключення такої:

 • . 4

  перевірка комплектації сифона (в наявність повинні бути прокладки і кріпильні елементи) кріплення до дренажного отвору мийки сітки зі стяжним гвинтом; укладання прокладок таким чином, щоб вони були розташовані прямо під прикладаються поверхнями; кріплення сифона знизу до мийки; скріплення випуску сифона і гофрованої труби; з’єднання краю гофри з каналізаційним виходом; перевірка на протечку.

 • . 5

  Багатьох любителів декоративних рибок цікавить, як чистити акваріум сифоном. Звичайно, для цієї мети сифон з кухонного миття не підійде. Можна придбати спеціальний сифон в зоомагазині і без праці доглядати за акваріумом. При підключенні сантехніки перед власником виникає складне питання з приводу того, як вибрати сифон. В основному для підключення кухонних раковин використовують пляшковий сифон у формі колби.

 • . 6

  Зливна труба сифона підключається до мийки, а випуск приєднується в каналізаційну трубу. Колінний сифон, який являє собою вигнуту трубу у формі букви S або U. Для того щоб безпомилково підключити сифон, слід звертати увагу на матеріал, з якого він зроблений (пластик, ПВХ, метал та ін.) Підключити сифон на кухонній мийці абсолютно не складно, але для цього необхідні певні знання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :