Перевтома при вагітності: норма або хвороба?

перевтома при вагітності: норма чи хвороба?

Вам знадобиться
 • Фізичні навантаження
 • Правильне харчування
 • Ароматичні ванни
Інструкція
 • . 1

  Вагітність — прекрасний стан жінки, але воно нерідко супроводжується низкою проблем. Основною проблемою є — перевтома. Воно пов’язано з великою завантаженістю на роботі, різними стресами та інформаційними перевантаженнями. Перевтома при вагітності часто супроводжується головними болями, погіршенням стану, сонливістю. Це пов’язано з гормональними змінами в організмі, безсонням, великою завантаженістю самої жінки.

 • . 2

  Важко сказати перевтома — це норма або хвороба. Адже кожна жінка переносить вагітність по-різному. Але краще звичайно не наражати свій організм перевтоми. Для цього слід добре харчуватися (включати в свій раціон фрукти й овочі), намагатися добре висипатися, не піддавати себе стресам. Звичайно краще, що робити при перевтомі можна і потрібно — це приймати розслаблюючі ванни з додаванням кількох крапель ароматичних масел. Тільки бажано цю процедуру робити лише кілька разів на тиждень.

 • . 3

  Організм вагітної жінки піддається дуже великим навантаженням і змінам. Плід всередині організму розвивається і росте, а разом з ним внутрішні органи жінки піддаються великим змінам. Велике навантаження лягає на спину і весь комплекс м’язів. Найчастіше жіночий організм не витримує таких навантажень, що веде до перевтоми. Тому перевтома вагітних порівнюють з тим, як перевтома у спортсменів проявляє себе.

 • . 4

  Вагітним жінкам рекомендується підтримувати фізичну активність. Це допомагає і в пологах, сприяє поліпшенню здоров’я і настрою. Коли людина перебуває в русі, а особливо десь у парку, то настрій автоматично поліпшується. При перших ознаках втоми краще відпочити інакше настане перевтома м’язів. Але якщо не змушувати себе рухатися, а постійно перебувати в стані спокою, це може призвести до застою м’язів. Як відомо, якщо м’язи в тонусі — то і вагітність легше переноситься.

 • . 5

  Найчастіше вагітні жінки просто не в змозі сприймати будь-яку інформацію, пам’ять стає слабкою. А це все через те, що кров мало насичена киснем. Тому в цей період часу краще позбавити себе від великого потоку інформації, адже це може викликати перевтома мозку. У делікатний період вагітності краще присвятити весь свій час майбутній дитині і не думати про зайві турботи і проблеми. Про все інше нехай думає тато. При дотриманні простих правил, можна легко уникнути перевтоми.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :