Пікап: як спокусити чоловіка швидко?

пікап: як спокусити чоловіка швидко?

Вам знадобиться
 • Погляд
 • Жести
 • Відвертість і сексуальність
 • Бажання звабити чоловіка
Інструкція
 • . 1

  Не тільки хлопці завойовують дівчат. Існує також жіночий пікап. Як спокусити чоловіка, дізнатися цілком можливо. Але важливо не тільки знати, а й використовувати такі знання і навички. Отже, спосіб перший: погляд. Яким він повинен бути? Відвертим, сміливим і сексуальним одночасно. Вкрай важливо дивитися чоловікові прямо в очі. А додати еротичності можна, представивши секс з чоловіком. «Жертва» неодмінно побачить в очах пристрасть, бажання і прагнення. А це все неймовірно заводить.

 • . 2

  Багато хто хоче знати, як опанувати пікапом. Так от, ще один прийом — жести і дотику. Кожен чоловік знає, що якщо жінка готова до сексу, то і жести її будуть відкритими і спокусливими. Можна, наприклад, стосуватися кінчиками пальців своїх губ, чіпати волосся. Також неодмінно потрібно налагодити тактильний контакт з чоловіком. Всього лише ніжно і сексуально доторкнувшись до руки самця, можна розбудити в ньому дике бажання!

 • . 3

  Мало хто знає, як стати гуру пікапа. Дуже важливий момент спокушання — це поведінка. Як повинна вести себе дівчина, яка бажає затягнути чоловіка в ліжко? Природно і відкрито. Але не потрібно будувати з себе повію і дівчину легкої поведінки, нормального чоловіка це може відштовхнути. Але й замикатися, соромитися і впадати в паніку теж не варто, самці люблять розкутих самок, це факт. Відвертість заводить і розбурхує свідомість.

 • . 4

  Якщо чоловік не знає, як повернути дівчину, пікап йому допоможе. А жіноче мистецтво спокушання допоможе дамі зачарувати і підкорити будь-якого чоловіка. Ще одна деталь — це спілкування. Сюди входить безліч моментів: теми, окремі слова, тембр і тон голосу. Анекдоти і жарти, мабуть, будуть недоречними, як і дуже серйозні теми. А ось про щось нейтральному і абстрактному поговорити можна. Наприклад, можна обговорити фільм або захоплення. Говорити потрібно повільно і виразно, трохи знизивши тон і зробивши його млосним і глибоким. Низький тембр — це показник бажання і сексуального потягу.

 • . 5

  Якщо потрібно дізнатися, як навчитися пікапу дівчині, то ще один безпрограшний прийом — це танець. Якщо пара знаходиться в кафе або в гостях (неодмінно наодинці), то варто включити повільну музику і запросити чоловіка. Потрібно наблизитися до нього настільки, щоб відчути тепло його тіла. Всі рухи жінки повинні бути плавними і граціозними. Не варто відверто «тертися» про хлопця, але злегка притиснутися до нього просто необхідно. Нехай він відчує биття серця і дихання дами. Це дуже заводить.

 • . 6

  І, нарешті, зовнішність. Яким має бути зовнішній вигляд спокусниці? У наряді повинна залишатися загадка і місце для чоловічої фантазії, але деякі частини тіла можна показати, як би кажучи: «Все це може стати твоїм». Образ можна завершити розпущеним волоссям, який будуть спадати на плечі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :