Пишемо розповідь про сім’ю: корисні поради

пишемо розповідь про сім'ю: корисні поради

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Трохи вільного часу
Інструкція
 • . 1

  Для багатьох авторів шлях до кар’єри письменників починається з оформлення невеликих оповідань, які піднімають основні проблеми сучасного суспільства. При цьому більшість таких розповідей орієнтоване на підростаючу публіку, тому перед авторами стоїть нелегке завдання — якомога простіше піднести основну думку.

 • . 2

  Отже, перед тим як зробити розповідь, необхідно точно визначитися з основною тематикою, яка становить величезну цінність при формуванні загального світогляду у дітей. Більшість авторів присвячують свої розповіді найголовнішого в житті будь-якої людини — сім’ї.

 • . 3

  Насамперед варто визначитися з жене проблемою, яку можна вирішити тільки за допомогою сімейної ради. Визначити основну ідею — досить непросте завдання, також дуже непросто піднести цю думку простим, зрозумілим для дітей стилем викладу.

 • . 4

  Найпростіший Інтернет-запит про те, як написати розповідь про родину, допоможе починаючому автору в цій нелегкій роботі. Багато письменників описують конкретні життєві ситуації, які вони пережили, запам’ятавши після цього головний урок — завжди потрібно триматися за сім’ю.

 • . 5

  Вступ має містити трохи цікавої інформації про розглянутої проблеми, завдяки чому у читача виникне бажання уважно ознайомитися з новим твором. Для того щоб скласти грамотний і цікава розповідь, буде потрібно створити кілька персонажів, які будуть основними в ході дії розповіді. Важливо пам’ятати, що дитячі розповіді про родину не повинні включати докладний опис усього родовідного дерева, варто згадати лише головних персонажів, що уособлюють собою реальних людей.

 • . 6

  Дуже важливо правильно описати відносини всіх членів сім’ї і те, які неприємні ситуації виникають через розбіжності. Саме ця частина розповіді є найважливішою, тому тут не можна допускати ніяких помилок. Залежно від характерів персонажів і поставленої проблеми, автор демонструє ставлення членів сім’ї один до одного.

 • . 7

  У заключній частині можна ще раз нагадати про те, що сім’я — найважливіше, що є в житті, привівши в приклад ідею, яка протягом усього оповідання чекала свого розкриття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :