Початок тренувань після перерви: поради тренера

початок тренувань після перерви: поради тренера

Вам знадобиться
 • Спортивна підготовка
 • Терпіння
 • Старанність
Інструкція
 • . 1

  Тіло — це храм. Воно вимагає догляду, уваги і постійної наполегливої роботи над собою. І ось, якщо з якої — то причини робота над тілом припинилася на тижні, а то й місяці, слід починати все заново, з чистого аркуша. Початок тренувань після перерви може бути важким. Тому перш ніж повернутися до них слід усвідомити, що дороги назад не буде, зате точно буде важко. І от коли рішення повернутися до тренувань прийнято остаточно і безповоротно, можна переходити до наступного кроку.

 • . 2

  Повернувшись в спортзал не слід думати, що перерви між тренуваннями пройшли безслідно, і відразу ж виконувати звичні вправи. Починати тренування доведеться так, ніби людина відвідує спортивний зал вперше. В іншому ж випадку, не тільки не буде результатів, а й ще можуть з’явитися травми. Надолужити згаяне, починаючи «з нуля», не складе труднощів. Тіло і м’язи зокрема, також мають пам’ять і легко звикнуть до постійного навантаження. А самому людині буде простіше повернутися до регулярних тренувань.

 • . 3

  Перерви в тренуваннях, звичайно, не пішли на користь організму. Значить зараз краще задовольнятися меншим, ніж проробляти відразу велику роботу, очікуючи більших результатів. Якщо наступного дня після тренувань неможливо навіть ворухнутися, то навантаження слід негайно зменшити. На перших порах слід виконувати тільки базові вправи, щоб не нашкодити собі. А у міру звикання організму до навантаження, її можна буде збільшити.

 • . 4

  Як б не були важкі тренування після перерви, потрібно завжди прислухатися до свого організму. Якщо м’язи постійно болять, а організм виснажений, слід приділити цьому увагу. Адже причина може бути не тільки в неправильному розподілі навантаження, але і в неправильному харчуванні. Харчуватися потрібно правильно і з розумом. Не слід забувати про вітаміни і мінерали, яких може не вистачати організму. Так само не варто зловживати фізичними навантаженнями тим, хто сидить на дієті. Це може бути небезпечно!

 • . 5

  Не слід, також, відразу навантажувати себе. Відвідувати тренування для початку варто 2 рази на тиждень, поступово збільшуючи їх кількість. Слідуючи цим простим правилам, повернутися до тренувань після перерви буде простіше простого, не дивлячись на те, який перерва між тренуваннями був.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :