Подорож на машині з дитиною

подорож на машині з дитиною

Вам знадобиться
 • Продукти харчування для себе і дитини
 • Змінний одяг
 • Ковдра або подушки
 • Дитяче крісло
 • Іграшки, розмальовки або книги
Інструкція
 • . 1

  Дуже багато батьків відмовляються подорожувати на автомобілі з дітьми, а особливо це стосується тих батьків, які мають дітей віком до 3-х років. Вони вважають, що подорож на машині з дитиною це дуже небезпечно і важко, але це не зовсім так. Головне що необхідно зробити, це продумати всю поїздку детально, починаючи від харчування і закінчуючи розвагами. По-перше, перед відправленням у дорогу необхідно поїсти вдома, в дорогу найкраще взяти продукти, приготовані самостійно і помістити їх або в термосумку, або в сумку холодильник. Якщо під час подорожі на вулиці гарна погода, то можна влаштувати привал і приготувати обід або вечерю на грилі.

 • . 2

  Змінний одяг більшою мірою необхідна саме дитині, тому що він завжди і скрізь може забруднитися. У разі якщо дитина дуже активний, то можливо батькам доведеться постелити в автомобілі ковдри, для того щоб дитина могла вільно пересуватися по його салону. Але в будь-якому випадку навіть якщо малюк гіперактивний автомобільне крісло це досить потрібна річ, адже це і засіб захисту, і місце де дитина буде відчувати себе надійно. До того ж у більшості випадків такі крісла можуть перетворюватися на люльки, а значить, що дитина може в ній і зручно відпочити.

 • . 3

  Але особливу увагу слід приділити розвазі дитини під час поїздки. Однозначних рекомендацій тут бути не може, все залежить від віку та вподобань дитини. Але для того щоб автоподорож з дітьми не перетворилося на суцільне розчарування найкраще взяти з собою кілька різних засобів розваги малюка. Найкраще для цього підходять компактні брязкальця, машинки, розмальовки з олівцями або книги, які їм можуть читати батьки або ж вони самі можуть розглядати картинки. Звичайно, краще всього не показувати весь арсенал розваг дитині, а зміняти одну іграшку інший по мірі їх докучання дитині.

 • . 4

  Але обов’язково необхідно взяти в поїздку кілька нових іграшок, які діти ще не бачили, це допоможе відвернути їх на тривалий час. Під час усієї подорожі обов’язково розповідайте дитині про те, куди ви їдете і навіщо. Намагайтеся відповідати на всі його питання і цікавтеся тим, що йому найбільш подобається в вашу поїздку. Так дитина буде почувати себе більш впевнено і комфортно, а батьки зрозуміють, що така подорож це один і найкращих способів сімейного проведення часу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :