Полювання та риболовля: як прив’язати лин до рушниці?

полювання та риболовля: як прив'язати лин до рушниці?

Вам знадобиться
 • Рушниця
 • Ліцензія на придбання рушниці
 • Дозвіл на носіння та зберігання зброї
 • Трос
 • Глушник
Інструкція
 • . 1

  Полювання та риболовля — одні з найулюбленіших чоловічих захоплень. Вони, дійсно, допомагають розслабитися фізично і відпочити морально. Риболовля раннім ранком, коли ще тільки прокидається сонце і навколо стоїть таємнича тиша, залишає прекрасне й незабутнє враження. В основному чоловіків, полювання та риболовля манить задоволенням природних інстинктів добувача, захованих глибоко всередині, яким, по суті, немає місця серед хмарочосів, «залізних коней» і суєти багатомільйонних мегаполісів. Проте зараз спостерігається тенденція того, що і багатьом жінкам риболовля та полювання до душі. Але, звичайно ж, знати про те, як прив’язати лин до рушниці — це чисто чоловіча прерогатива. Лінь являє собою дуже міцну «мотузку» різного діаметру. Дуже тонкий лин діаметром 0, 5 мм призначений в основному для лову дрібної риби, а от для полювання зовсім не підійде через свою неміцність і тонкощі.

 • . 2

  Перед тим як вивчати всі нюанси прив’язки лина у кожного мисливця-новачка після покупки рушниці виникає таке питання: як зареєструвати рушницю? Найголовніше не затягувати з цим і під час оформити всі відповідні документи. Щоб початок мисливського та рибальського сезону зустріти у «все зброю». У продовження розмови про лине хочеться сказати про те, що існує кілька способів і вузлів його прив’язки до рушниці. Найлегший і простий спосіб зав’язки лина — це вузол-вісімка, але він не надійний при лові великої риби. Другий метод включає в себе кілька етапів, про які мова піде трохи пізніше. Адже крім прив’язки лина мисливців хвилюють багато різних питань і один з них-як зробити глушник на рушницю і чи варто його взагалі встановлювати? Його надійніше всього вибрати в збройовому магазині, тому як установка саморобного глушника може привести до проблем з законом.

 • . 3

  У сім’ях «завзятих» рибалок і мисливців часто рушниці передаються у спадок. І ось тоді прямих спадкоємців цього «багатства» починає мучити питання про те, як оформити рушницю, доставшеся від дідуся в спадщину. Рушниця переоформити нелегко, але можна, а от освоїти другий спосіб прив’язки лина до нього, просто необхідний для повноцінної полювання. Ну, по-перше мотузка обов’язково прошивається, потім Бандажуються і проклеюється за допомогою водостійкого клею. Також процес бандажирования можна зробити, використовуючи термоусадочний кембрік, який надягає на «потрібне» місце і «обпалюється» з усіх боків. Якщо мисливець любить своє заняття, то це видно по тому, як прив’язаний лин до рушниці. Розрізняють вузли передньої прив’язки — це так би мовити оперативний вузол, а другий — це акуратний, захований під прапорець рушниці, вузол. Кожен початківець мисливець бажає знати, як вибрати мисливську рушницю, яку буде служити довго і без найменших «промахів». Тут все любителі полювання підбирають даний інвентар кожен під себе — головне, щоб зброя подобалося і було зручним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :