Порада: як захопити дорослого одруженого у подруги?

порада: як захопити дорослого одруженого у подруги?

Вам знадобиться
 • Сносшібательний вид
 • Загадка
 • Уміння слухати
 • Романтична вечеря
Інструкція
 • . 1

  Зовнішні дані. Чоловік за своєю природою полигамен, тому відвести його у дружини досить просто, набагато складніше втримати його при собі. На що в першу чергу купується будь-який чоловік, так це на зовнішні дані жінки. Якщо жінка хоче, відвести чоловіка у подруги, то вона повинна всіма способами підкреслювати достоїнства своєї фігури, але от з макіяжем не слід переборщувати, оскільки краса повинна бути природною. Психологи дають жінкам рада як захопити дорослого одруженого чоловіка, вони повинні за будь-яких обставин виглядати чудово, тоді він почне порівнювати зі своєю дружиною, і це порівняння буде не на її користь. Тоді він почне проявляти інтерес, і ось тут головне не губитися, а проявляти прихильність.

 • . 2

  Уміння слухати. Щоб роздобути одруженого чоловіка знадобитися не тільки краса, а й розум, і вміння слухати. Адже, якщо чоловік шукає жінку на стороні, то поради як стати щасливим, які він чує від своїх друзів, йому не допомагають, а значить, в цій ситуації він просто задихається, і часом його потрібно просто вислухати, не перебиваючи, щоб підкорити його серце . Дружини найчастіше дорікають своїх чоловіків, говорячи тільки про проблеми, брак грошей і обговорюючи своїх подруг. Коханці ж, потрібно всього лише вислухати чоловіка, поцікавитися його справами і підтримати словами, і все, він буде просто обожнювати її.

 • . 3

  Загадка. Дорослий чоловік знає, як познайомитися з дівчиною, поради в цій справі йому не потрібні. А ось дівчині, яка хоче відвести одруженого чоловіка, потрібно знати, що найбільше приваблює представників сильної статі в жінках, і це ні що інше як загадка. Тому потрібно огорнути себе ореолом таємниці, і залишати після зустрічей деяку недомовленість. Потрібно зробити так, щоб чоловік думав, що у такої красивої і загадкової жінки вистачає шанувальників, і вона в будь-який момент може упорхнуть.

 • . 4

  Романтична вечеря. Багатьом поради як змінити життя, не дуже-то допомагають, тому вони беруть ініціативу в свої руки і діють. Якщо потрібно відвести у подруги чоловіка, то в цьому всі засоби хороші, тому потрібно використовувати найдавніший і дієвий спосіб, а саме прокласти шлях до серця чоловіка через шлунок, тобто частіше влаштовувати романтичні вечері, в ході яких слід говорити тільки про приємні речі. Напевно, його дружина забула поради, як домогтися успіху в любові, і не використовує цей не хитрий прийом, але жінка, яка хоче вкрасти любов чоловіка, повинна взяти собі на замітку фішку з романтичною вечерею, тоді тривалі відносини будуть забезпечені. У боротьбі за чоловіка всі засоби хороші, але все ж, щоб роздобути чужого чоловіка, потрібно діяти з розумом, і застосовувати вищеописані прийоми обережно, тоді успіх буде забезпечений.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :